Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valaki motort szeretne szállítani, feltétlenül érdeklődjön nálunk!
A motorszállításhoz biztosítunk feljáró rámpát, árurögzítő hevedert, valamint motortartót is!

Ajánlatainkat itt tudjátok megtekinteni:
UTÁNFUTÓKÖLCSÖNZŐ CSORNA

A FaceBookon is elérhetőek vagyunk, keressetek bátran!
Üdvözlettel:
Az Utánfutókölcsönző Csorna csapata
Eladó cordura kabát - xl - 12.000ft

eladó kabát - alkuképes
Hiába menekült rendszám alapján szerintem már hazaérkezése előtt ott vtak a rendőrök.
hali, ma 6:30 körül látam egy cbr-t györ praktikernél, egy rendörauto elöl menekült, nagyon komoly volt, csak kiváncsi lenék mi lett a vége, remélem lerázta azt a majom rendört
Nem, tatabányai:DKöszönöm:))
Győri az illető? Ügyes detektív vagy :D
Már meg is találtam:) felajánlott egy motorozást de sajnos elmaradt:D de be lesz pótolva
Hát ez így nehéz lesz! :) Bejött a srác vagy mi? :D
Sziasztok!
Pár nappal ezelőtt Tatabányán "megismerkedtem" egy motorossal.

Zöld Kawasaki Ninja, a srácon szürkés motorosruha, matt fekete sisak, kék szeme van, barna bőr, 30 körüli, kertvárosi. Abban maradtunk, hogy eljön az utcánkba, ez így is volt de nem értem ki. Azóta nem láttam.

Ha esetleg tudtok segíteni, kérlek szóljatok!:)
Szombaton megyek Szlovákiába.

Visszajelezni még van egy kis idő. Ha Pozsony fele megyek, akkor városnézés van, másik eset ha a Tátrába. Ez egy nap. A kilométer-határ korlátlan. kb. 700 km lehet (oda-vissza).

Bizonyos korlátok esetén a vasárnap is. Véleményezni szabadon lehet. Ilyen dolgokra, hogy prestige-építés/szép fotók nekem nincs ügyem. Magyarul mindenki a saját felelősségére csatlakozik.

Én magam mint mérnök, jellemző visszafogottsággal kezelek hülyeséget. Idiótáktól nem várom viszont a józanságot. Péntek délután 2 óráig reális a csatlakozás.
Hali! Ha jön valaki a Hungaroringre péntek délután a környékről írjon azt csapassunk le együtt (én Tatáról) Üdv
Sziasztok! Ha valaki ráér és van motivációja csütörtökön megyek a barátnőmmel Türnitz- máriazell majd sopron felől haza, ha valakinek van kedve velünk tartani szeretettel várom :)
Abdán fizetni kell,a paki megtud mondani mindent (Abda paki motor,ővé a pálya).Likócson a cross pályán lehet menni,igaz karbantartva nem nagyon van.Vannak mellette az erdőbe ösvények,igaz kicsit be van nőve,de menni lehet rajta.A cross pálya mellett is vannak ilyen szűk füzögetősek,gyakorolni tökéletes (persze ha profi vagy,akkor nem fog nagy feladatot adni)Ha meg komolyabb kihívásra vágysz,akkor ott az egész Bakony!
Szia! Van egy (nem tudom milyen állapotban lévő, régen voltam kint) crosspálya Likócson. Googlemaps-on ha beírod Győr, Avar utca kidobja vagy ezt a koordinátát: 47.718525,17.690195
Régebben itt még enduro ösvények is voltak, de szerintem azok el lettek hanyagolva és eltűntek.
Győrtől nagyon közel, Abdán ( 47.722527,17.561414 ) is van egy jó minőségű, karbantartott pálya (ha jól tudom), de azt meg kell érdeklődni, hogy a pályahasználatért kell-e fizetni, vagy valami tagságért. Volt crossom, de 1 percet sem tudtam vele menni, így én is utánaérdeklődtem ezeknek a dolgoknak, de élesben már nem tudom, mi-hogyan van ezeknél a pályáknál. Remélem segítettem.
Sziasztok!

èrdeklödni szeretnék, hogy Györ és környékén hol van lehetöség krosszmotorozásra és endurozásra. Most költöztem ide nemrég és Pannonhalmán kivül mást nem ismerek.
Sziasztok! A család szívesen lát minket mint motorosokat Janink temetésén.
Arra gondoltam együtt elindulhatnánk Győrből!
Kedden 3 órakor lesz a temetés Csornán!
Aki tud jöjjön!
Ha tudtok még motoros ismerőst jelöljétek be!
Köszi mindenkinek!
https://www.facebook.com/event...
Janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
iiiiiii
ERDÉLYI MOTOROS TÚRA!





Augusztus 17-20 között Erdély-Székelyföld motoros túrát szervezünk!


Tervezett útvonal: Budapest-Szolnok-Berettyóújfalu-Ártánd-Kolozsvár-Marosvásárhely-
Szováta-Gyergyószentmiklós. (kb. 650 km.)
Visszafelé: Gyergyószentmiklós-Szászrégen-Dés-Zilah-Nagykároly-Nyíregyháza-
Budapest.(kb. 700 km.)
Szállás Gyergyószentmiklóson, félpanziós ellátással 3 éjszaka.
Első nap késő délután érkezés a szálláshelyre.
Második nap Gyilkos tó-Békás szoros-Békás víztározó-Karácsonkő-Bákó-Gyimesek-Marosfő-Gyergyószentmiklós
. (kb. 350 km.)
Harmadik nap Csíkszereda-Tusnádfürdő-Szent Anna tó-Bálványos-Kézdivásárhely-Csíksomlyó-Gyergyószentmiklós. (kb. 350 km.)
Negyedik nap reggeli után haza indulás.


A túra szállás-félpanziós ellátással, túravezetéssel 75 euró/fő. A benzint és zsebpénzt egyénileg. Amennyiben érdekelne a túra, jelentkezzetek:
06204724166 Szigeti Istvánnál (Motor: Piaggio X9 500)
06309061066 Bakos Sándornál (Motor: Kawasaki vulkán 500)



Reméljük, minél többen leszünk és még kiélvezzük a nyár maradék erejét is! J ;)
Igazából, még nem tudom hogy milyen lesz, mert ez az első vizsgáztatásom, és tul sokat nem értek hozzá. Hova lenne érdemes elvinni itt a megyébe, ahol kompletten megcsinálnak mindent egybe?! :) (nem drágán) :D
Hivatalos Vizsga lesz? Mert így tuti hogy nem de kis csúszó oszt jó van :D
sziasztok! szerintetek átmegy ez így műszaki vizsgán? nem olyan veszélyes mint a képen látszik,maga a kipufogó nem, csak a külső lemez kicsit elrozsdásodott, és ott lyukas :D
Igazán nincs mit
Autó klub