Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most mit röhögsz? Nálatok még sose volt kifutera pocsétába?
Mit foglalkozol vele honnan hívnak. Ha eljön és kifizeti,oda viszi ahova akarja!
temeg miről hadoválsz?
Van még valaki aki GBK-ba van a C lager fünf blokkjában? Én a HKSZ-be vagyok TLP-s,de nem a nagy csarnokba,hanem a soron a DGT- mellett,az SKC után.Aki arra van az kiszál még a bábatag!
Azért, mert eladó !
nemrég kaptam egy sms-t
azt kérdezi (pont igy irta): memyi az útólsó ára a motornak
a telefonszám +40-el kezdődik, megnéztem a keresőbe ez románia hívószáma
minek jönne el valaki ijen messze egy motorért? egész nyáron nem kellett senkinek
De...ő az. Szerszámosok közül nem igen ismerek senkit. Én sem vagyok TT-s, csak most kerültem át oda. Merre kaptatok lakást?
Akkor nem 1 helyen vagyunk ,mert én a szerszámgyárban vagyok robot technikán.Neked a Farkas Gyula az FTL-ed nem?
Én is ott vagyok jelenleg... A6/A7 lager Épp az ülésbeípést tanulgatom a motorsor után. Csak a hétvégén lebetegedtem, uh maradok itthon. Most jöttem meg az ügyeletről...
De igen!Ma megyek vissza és pénteken jövünk haza az ünnepre.
Csak nem te is NSU-ban vagy kiküldetésen? Még a végén kiderül, h ismerjük egymást...
Én is azzal a mentem.
Meg volt egy piros Kawa is.
Eléggé rugalmas volt az oktató, hamar ment minden.
voltam jogsin vezetni nagymotort
bikerina meg a sanyi is ott volt
cb 500-al nyomjuk
na akkor holnap délután mindenki otthonmarad?
motorozás?
Ugyan az a blokk és a váltó csak ccm különbségek vannak na meg teljesítmény és pár alkatrész tér el ,de mondom az alap blokk ugyan az no meg váltó áttétel más.
én pénteken járok arra de este 10kor indulunk haza Heillborn-Neckarsulmból.
ez egy kicsit érdekes
"Te a téli, havas sportok mestere vagy"
nem kell megmagyarázni
ja egy idióta vagy
bezzeg a multkor még pulóverba toltad 12 fokba
lehet hogy majd átugrok megnézni a zöldet kicsit részletesebben
ráérek de nem motorozok már.
akkor mennyünk motorozni vasárnap
ráérsz?
megnézheted a magyar rendszámomat,elmentem érte
hát ja az 1000-hez tényleg az van írva így valószínű hogy az enyémhez is.na majd meglátjuk.
vasárnap motorozzunk el valahova
ki akar?