Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem gondolom,hogy nem próbáltad,hanem tudom hogy nem próbáltad.Azért nem mert csaj vagy! Mondtam már,ha az udvarotokba átmész két tócsán,az nem terepezés!
Mert az útjelző táblák kilépnek eléd? Megint csak reszeled a fingot.Nem szégyen az beismerni ha gyáva vagy. Ez van és kész. Biztos van aki így is elfogad.
Miből gondolod ,hogy nem próbáltam a terepezést? A kérdésre még mindig nem válaszoltál! Mert nem az volt ,hogy hogyan lehet állva kanyarodni hanem dönteni Pancserkám! Sárgombóc! Az erdőbe a fa nem lép ki eléd!
Majd hogy ha egyszer nagyfiú leszel,és lesz elég bátorságod a terep motorozást kipróbálni,elmondom hogy lehet állva kanyarodni. De amíg lány vagy ( vagy csirke) addig ne beszéljünk erről. Addig gurulj el a fagyizóig,az való az ilyen csajoknak mint te.
Inkább a pinád szőre! Ha tököd lenne,akkor nem kislányos motorozást választanál!
A kérdésre nem válaszoltál KOT-KOT !Kiállva hogyan döntesz?
Nem kell dauer a tököm szőre amúgy is göndör ,de amit most írtál annak semmi tartalma sárdobáló!
Persze persze!Már kezd egy kicsit uncsi lenni a sok kifogás!
Nem azért nem mész terepre mert nincs motorod,hanem azért mert félsz hogy belevág a tanga a nunidba!

Amikor írsz csak azt látom hogy: BLA-BLA-BLA-KOT-KOT-KOT!
Te vagy a csirke! Voltál ma már daueroltatni?
Terepen nem is fogok mert nincs terepre való motorom ,de téged azért megnéznélek ,hogy kiállva hogyan döntesz koptatóig! Ja tiknyál ha terepen elbaszol valamit max sáros leszel de aszfalton véres! Na ki a csirke?
akkorjó
remélem jövőre aktívabb évem lesz és kinézünk egy pályanapra is végre
Na megjött a lány fórumozó is! Mi van,lejárt a szoli bérleted hogy van időd ide irkálni? Vagy csak nem volt nyitva a műkörmösöd,hogy ennyire ráérsz?
Én nyáron motoroztam betonon,de te sosem fogsz terepen menni,mert csirke vagy!
nem rád gondoltam
Baszki nem az erdőközepén lévő tisztás a parkoló, ember!Azt meg ne mond ,hogy aszfalton motoroztál mert te ott szédülsz mint a jó paraszt a betonon! -hú ez jól esett!-
Miért? Mit csinált?
ha mától baleset lesz ott az foregon miatt van
Csoki,én ma is voltam cseszneken. Senki nem volt a parkolóba!
Remélem nem ránk gondoltál az állítólagos csesznekezők név alatt
amúgy idén én k**va keveset motoroztam, ez volt az eddigi leggyérebb évem talán
én a fórumot olvasom mindig, hogy mi újság, csak ritkán szólok hozzá mostanában
már gondoltam is rá,hogy nevet kéne váltani " csokifórum"
Az a helyzet ,hogy az állítólagos nyüzsgés idején is a győri motorosoknak csak a töredéke látogatott fel ide.Annál sokkal többen vagyunk itt Győrben nem tudom miért ilyen széthúzó a banda.Ismerek pár pestit, tatabányait, kaposvárit ott baromi összetartóak simán vannak 10-15-20 fős csapatok bandák.Ez itt fos!
Fura,hogy nálunk nem kell fórum vagy fészbuk ahhoz hogy összeszervezzük a motorozást.

Egyébként tényleg fura hogy eltűnt innen mindenki.
először amikor elindult ez a fórum 2 éve akkor eléggé nagy nyüzsgés volt itt
naggyábol állandó tagok voltak, szerveztünk néhány közös motorozást
jó közösség volt de mostanra már alig vagyünk néhányan akik még benéznek ide rendszeresen
nagyon sokan voltak ojanok akik csak néhány hónapig irogattak ide rendszeresen aztán szó nélkül eltüntek
nemtudom miért bomlott szét ez a fórumos banda, régen még csajok is fórumoztak
most meg semmi
szerintem nem kellene facebook ahhoz hogy közös motorozást szervezzünk mert mindíg itt szerveztük és régen jól működött
csak az a gond hogy már kevesen vagyunk, na meg senki nem ér rá akkor amikor én
abba meg már beleuntam hogy végig telefonáljak mindenkit meg irogassak interneten
inkább előszedem a motort aztán elmegyek valahova egyedül
nyáron elég sokat jártam ki csesznekre mert ott mindíg vannak motorosok, főleg TRFK-sok mostmár elég sokat ismerek közülük
nem akarok mutogatni de volt itt 2 motoros aki álíttólag sokat jártak a nyáron csesznekre de én még nem láttam őket
lényeg az hogy ide kellene toborozni az embereket
Hát pont ezért kellene egy ilyen hely ahol, össze lehet szedni gurulásra a motros társadalmat. Sajnos nekem se könnyű összehozzni, mert mindenki máshogy melózik és egyedül nem a legjobb hosszútávra menni.
nekem elég a fórum is
legtöbbször ugyis egyedül motorozok, hiába hívok akárkit ritkán megyünk többen
szombaton meg majdnem mindíg munka van ezért mocilaciékkal is ritkán tudok elmenni
pedig a facebook a menő mostanság
Szerintem jó ötlet lenne én támogatnám, hogy valaki létrehozza.
ezt nekem nem nyitja meg pedig én is ezt szoktam nézni
nemtudom mert én mem vagyok azon fönn