Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megéri öregnek lenni
csoki,nem biztos,hogy a nagyobb motor
drágább.nekem az éves dijam 8300 ft...
közülünk nincsenek soproniak
viszont van soproni fórum is, kérdezd meg ott
nem mondott, ha nem lesz eső nyálka vagy hó akkor tuti lesz
Segítséget szeretnék. Nemrég szereztem ezt a gépet , és némi finomhangolás ráférne. Kb 3 évet állt egy garázsban a fékek berohadva,olaj cserélve, új gyertya,meg ilyesmi. Mindent megcsináltam amit tudtam de nincs alapjárat meg a gyújtáson is állítani kellene. Szóval jól jönne egy szerelő Sopron környékén. Előre is kösz
mit jelent az hogy az idő engedi?
ha nem lessz térdig érő hó akkor lessz vagy csak ha mostaninál jobb idő lessz?
időpontot nem mondott?
Pont azért vidd a szarodat haza!
én kérdeztem mocilacit emailben, azt mondta hogy ha idő engedi lesz, de nem hivatalos formában szal csak egyéni csoportos gurulás miki jelmezben
pont ma reggel volt hó
novia.hu oldalrol rendeltem
belevágok az üvegszálas idom gyártásba
Hol vetted a cuccost?
ugytudom hogy mocilaci szervezi, de ha ijen idő marad akkor én maradok ithon
Bocs,de kúvára kiment a fejemből!
Amúgy meg szép jó napot Mindenkinek!
Ja!
Nem tudom, miről van szó, de most már kurvára fázok Dzsimi bácsi . . .
És ha már a hidegnél tartunk, nem tudja véletlenül valaki, idén lesz motoros-mikulásos izé?
én 300g/m2-es üvegpaplant vettem
szerintem ebből is kell 3 réteg hogy erős legyen
eddíg csináltam egy próbát, 2 réteget lamináltam az kb 1mm vastag lett
és még mindíg nem jöttem rá hogy mi a lényege a gélezésnek
annyit vettem észre hogy ami gélezve lett az fényesebb lett
sok helyről hallottam hogy nagyon büdös a gyanta de amit én vettem az nem büdös annyira, a nitrohigító erősebb szagú
Ez attól is függ hány grammos a szövet. De egyébként ha jól emlékszem, de lehet tök hülyeség, de ha 120 grammos volt, akkor olyan 3-4 réteg volt a minimálelves. Amit a szél nem fúj el.
Így 120gramm volt egy sárvédő, 1100g helyett (acél gyári). Mindkettő fényezve.
itthon már nincsen ojan jó idő
éjelente fagy van, nappal meg 5-8 fok
csak legyen itt a motor az udvarba aztán utánna már eshet a hó
Bocs 400ccm -ig nem 40
Hóra azért mostanában ne számíts!Szél eső talán . Itt Heillbronba szép idő van. Sok jó teszt vezetés van itt és a bérlés is fasza 200 juró a kaució 80 juró 1 napra 40ccm ig felette 150 3 teli tank. Sok fasza aszfalt és szerpentin!
jólenne még az idén venni valamit
most még az időjárás megkegyelmezett eddíg, jólenne ha még nem esne hó mert akkor nehéz lessz motort venni
holnap akartam menni pápára vfr-t nézni de csak jövő héten lesznek nyitva
Egy jó tanács!Ha teheted még idén vegyél motort mert jövőre a duplája lesz az át íratása a motorkerékpároknak egy kb 140 pacis pl 4éves motornak az át íratása majd 200.000 fog kóstálni ha csak a motoros szervezetek és kereskedők érdekvédelmi szervezete nem tud + egyezni a kormánnyal.Mert jövőre a teljesítmény alapján fogják nem a ccm alapján és motoroknak más lesz a tarifája mint az autóknak.Mondván aki motorozik annak van pénze mert luxus cik.A JÓ BÜDÖS KURVA ANYUKAIT! Ezekkel is belenyúltunk a tutiba!
nsr most b2-be van de szerintem tök mindegy mert nincsenek valami hatalmas kedvezmények
ugyis a leg olcsóbbat kötöm meg, azért hogy a rendőr ne büntessen meg
majd a kalevot megkérdezem erről mert ő is vett nagyobbat a nyáron
most számolgatom a kötelező biztosítást 5000-től 80000-ig lehet választani
mennyit megspórolok ha nem a legdrágábbat kötöm meg
majd a nagyobb motort soha nem lessz ijen olcsó fentartani