Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért is?
Jaj bocsánat a motor olajat elírtam nyáron 20W kell ha hidegebb be is használod akkor 15W a többi stimmel.
Ezt most nem értem!Nincs holtjáték a kuplungodon és nem tudsz állítani? Hova akarsz állítani? FZR-ed van annak nem olajos a kuplungja? Bár a tied 600-as és az évjáratát sem tudom pontosan ,de ha még bovdenes lenne akkor is befele kéne állítani -lazítani- ( a kormánynál) lent kifele ha a kosáron akarsz.Vagyis mindenhogyan LAZÍTANI a bovdenen.Ergó ha fogy a kuplungod akkor nő a holtjáték nem pedig csökken tökmindegy ,hogy bovdenes vagy olajos a kuplung és nem emel ki rendesen nehéz a váltás főleg lefele illetve ha meg állsz nem biztos ,hogy üresbe tudod tenni. A másik akár kihez viszed javaslom vedd meg előre a cuccokat a 2 telószimeringet és az olajat mindenképp a telókba 10w teló olaj kell 2 liter elég 1 nem.Még 1 javaslat nála érdeklődj cuccok iránt a másik nagyon fontos ne hallgass senkire se szerelőre se nagytudásura a te motorodba API SAE 10W40-50 ES vagy EF esetleg EG ÁSVÁNYI olaj kell nem szintetikus vagy rész szintetikus ilyen olyan kutyulék a tiedet még erre tervezték és a váltó se a kuplung nem örül másnak.
Figyeljetek!

nagyon vigyázzatok zöld motor kft-vel györben! madarász jános és kedved feleségével lehuzós becsapós becstelen banda! nagyivben kerüljétek el öket
hát igazából az első telókba az olajat akarom kicseréltetni meg a kuplungomat kéne megnézetnem mert nincs holtjátékom és nem tudok már állítani tehát kuplung cserés lesz szerintem.van egy szerelő ismerős akihez szoktam vinni csak nem tudom hogy vállalná-e még aztán mondom körbeérdeklődöm hogy a környéken kihez tudnám vinni.
Mi a panasza a vasadnak?
Ja csak azt nem mondtad neki ha egyszer beteszi oda mocit ki nem hozza mert a kis Deutsch hund szétszedi. Különben is te minek írogatsz a győri topikba te már szögedi vagy!
köszi a telefonszámot!
Én Sztiváni vagyok és van kurva nagy garázsa anyámnak. Méghozzá fűtött. Mivel az én motorom is kijött onnan most már elvileg van hely. A mailem: gregoriusvidius@yahoo.com

Családi házas zárható pince németjuhász kutyával rendezett környezet... :) Mi kell még?
Voltam vasárnap pannonhalmán MC-on
fasza volt.Amugy valaki felvetette a kérdést...
Motorszerelést vállalok 2000ft/h dijért.
egyhengeres 2T-4T-re szakosodva.
adatlapomon mail cim.
a vasam+pár kép p.halma
Nem kapsz hozzá, mert speciális méret.
Nekem lehet, hogy van raktáron, mert azonos a 125-ös cr-rel, ahhoz meg itt van a komplett vízpumpa felújító.
alvázszám azért kellene hozzá.
Ha forgás irányos akkor sehol és nem is biztos hogy olcsóbb a szimering boltban.én azért a te helyedben megkérdezném a Misit
Likócson csak finoman,mert szoktak lenni audis biztonsági őrök az erdőbe! Tehát,nem kell megállni senkinek ha integet!
Brammer, SKF, Tar csavar csapágybolt így elsőkörben.
‎!SZENTIVÁNIAK-LIKÓCSIAK! Nemrégiben vettem egy Honda Cr 250-es crossmotort. Én Győr-belvárosában lakom, de Likócson szeretném használni. Ezért ha valakinél elférne a motorom (garázsban, zárt helyiségben) az legyenszíves írjon rám. Havi szinten 3-4.000Ft-ot tudnék fizetni. Hétvégente szeretném csak használni. Ha valakit érdekelne a dolog, az írjon ide gyakran olvasgatom, vagy akár e-mailomra. (kadar96@freemail.hu)
Köszönöm szépen előre is!
nekem ingyense kellene 250-es
mész 2 kört a pályán aztán leesel a motorrol
Köszi a gyors választ. Igen, jött egy elég jó ajánlat és éltem vele. :)
250-est vettél?
tar csavar csapágy kft fehérvári uton a nagykörforgalomnál
na ott biztos hogy tudnak adni mindent
Sziasztok. Győrben hol van szimering bolt? Honda cr 250-es motorhoz kellene vízpumpa szimering. Hol tudok venni? Előre is köszi.
0670-370-68-77
ok jöhetnek az infók.majd többször benézek aztán leírom.
haverom is győrbe hordja egy másik szerelőhöz, korrekt áron dógozik majd megkérdezem a telefonszámát ha akarod
Unokatesóm is valami csanaki srácot említett hogy őt dicsérik. tudsz adni nekem egy elérhetőséget?
itt más lehetőség nem volt ha mind a 2 kawasaki
Ménfőcsanak, Csabci én csak ajánlani tudom