Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocs 40L-es jah és persze új
majd köv hónapba én ma elmotoroztam amit megkövetelt erre a hónapra a haza 350 km
úgy volt hogy a henger táskához hátra lesz csomagtartó, de 12.000 ért egy 47 L-es dobozt nem fogok ott hagyni, pont belefér a két sisak
valamikor mennyünk ki megnézni hogy ki öntögeti az olajat
nem ugy volt hogy oldaltáskához lessz tartó?
na mindegy jó lett
ja igen volt ugye szó cseszneken az olajról, nekem foltot emlegettek, hát az a folttól nagyon messze van, egy fénylő 30 méteres olaj csík van pont az ív közepén, találkoztam parkolóba Simoval meg a Baluval, épp jött 3 motoros Balu mondta is hogy biztos elesnek mert mentek mint az állat, hát mire oda értem a csíkhoz én is, az egyik csávó el is esett sajna szerencsére nem lett nagy baja mert nem jött semmi, de kurwa óvatosan kell menni
van új szerzeményem a mocira igen pöpec
jah igen a dobozra gondolok
Szeva!
Beszéljünk!
Yahzee!
Beszéljünk
Köszi
Az biztos, csak a környékről nincs senki, én meg nem akarnék mondjuk 150 Km-t motorozni aztán esetleg szarul beállított motorral hazajönni
Motorosok!
Egy motoros barátom szombaton megnősül!
Akinek van kedve és ideje egy felvonulás keretében elkisérni kóny belterületén ,azt szeretettel várjuk a kónyi benzinkuton,fél 4-kor!
ma már tankolhatsz.szerdánként emelnek/csökkentenek általában
az biztos csak azért kérdeztem hogy ma vagy holnap tankoljak
kérdezd meg inkább az r6 fórumon
biztos okosabbak mint mi
Prop-tech
elérhetőségük

vagy ago-motor de ők jóval drágábbak ahogy én tudom
jövő héttől viszont úgy is drágább lesz
benzin holnaptól olcsóbb?
Befektettem sport levegőszűrőre és sport kipuffra. Ismertek olyan megbízható, hozzáértő valakit, aki hozzá tudni pöpecül állítani az R6-ot?
Be kell ülni egy autóba, kimenni Csesznekre aztán figyelni, hogy melyik az a barom!
Legszívesebben agyonütném az ilyet!
mondjuk okos majom lehet aki tud vezetni és még az olajat is folyatja .én nem fizetek semmit mert a veszprémi totyikban előbb írták
Oszt te esztet honnan tudod olyan részletesen? Megvan te vagy a majom! Mennyit fizetsz ,hogy ne dobjalak föl?
mondtam én h nem megyünk nyaralni.... de mind kabbe elmegyünk nélküled
A dolgodat tudod,lófejet mindig küldünk majd frisset. Csak kérlek,ne használj fel megint annyit,mert nem győzik már lóval a tenyésztők!

Az audiban elrendezted a dolgod? Tudod hogy mindenhol miénk a szakszervezet!
Jimmy bá' a család nevében elmegyek újra külföldi kiküldetésre 4 hónapra.Tudom a dolgom
Csak most nem hagyok ennyi hullát