Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit hülyén hangzik, de ma végre teljesült a gyerekkori álmom: motorral csapathattam fel a Bakonyba Csesznek felé. Kicsit sokat kellett várni rá, de végre eljött. Viszont egy kis rutint még kell szerezni a szerpentinen, ezért holnap újra
MINDEN GERGELYNEK (beleértve magamat is)
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Még ennek a kis pöcs Gedeonnak is !
Ki zaklatttttyjja teee az assonyod!? Csak beköszöntem neki. De már itten is vagyok az enyimnél Szöge3den!

Na csók mindenkit!

Gyorsan rakjad össza a zöld roncsot!

csááááááá
Gergelyeknek vazze-Gergelyeknek! Ez olyan mintha én Tomi helyett Timinek hívnálak! (Bár kitudja?)
Akarod ,hogy legyen?
Na idefigyelj kis köcsög!Agy még 2 hetet aztán meg alázlak!(vagy le alázlak? ) na mindegy mind a 2 ! Különben is mit zaklatod az asszonyt?
értem
azt elhiszem,de most gondold el hogy 1 kalap alá vettél engem pl Simoval
aztán azért...mégiscsak...érted
nekem ojanmindegy mer én egyikse vagyok
a gergelyeknek van ma a névnapjuk,ami egy teljesen más faj
ne tévesszük össze
a gergőknek boldog névnapot
ne igyatok sokat mer holnap átestek a motoron
az a motor már nagyon el van baszva
menthetetlen
csak azt irta hogy kell neki kölcsön egy 28-as dugókulcs 1 napra
én nem vagyok ojan mint este a tv-be azok akiket fölhivnak telefonon 400ft/perc áron aztán magyarkártyát kirakja abból a makk ászt, meg 2 alsót és egy csikót aztán abbol jósol hogy mijen betegsége lessz meg mijen szegénység lessz
macskát is dobhatna a dugókulcsal
elindult a szezon?
te téliálmot aludtál?
ja amúgy neked viszonylag hangos a géped,csodálom hogy nálunk nem hallom
ELINDULT A SZEZON!
ŐSSZEL MAJD TALÁLKOZUNK KEDVES FÓRUMLAKÓK!

MA FELKELTETTEM SZEINTIVÁNT, AKI LÁTOTT/HALOTT SZAVAZHAT RÁM A www.küggyetekelapicsába.hu-n

Na gyökerek! Jó szép napot!

Pu8szíííííííííííííííííííííííííííí
ííííííííííííííííííí

Főleg a seggarcú GEDEONNEK!
Figyi, ha elbaszod megjavítom.Semmi gond, csak keress.
mondok egy hülyeséget:nincs tolómérőnk se .de lehet az lesz lemérem centivel .vagy leflexelem a picsába.már elegem van ebből a buzi csavarból h semmit nem tudok csinálni tőle
üvegtigris ?írd le máshogy
az fasza.akkor már lesz két 27-es ami nem megy rá meg egy 30as ami lötyög rajta .ne húzzá fő
Leírta csoki bazdmeg,csak te nem tudtad elolvasni! Vagyis csak elolvasni tudtad,de nem értetted meg!
De nincs,baj,mi így szeretünk!
27-est meg 30-ast tudok adni énis
mondok egy hülyeséget...1 héttel ezelőtt lemérted volna tolómérővel és akkor nem beszélsz össze-vissza fórumon
jövő héten lehet üvegtigris
29es van a készletedbe ami otthon van?

merthogy keresztapunak hála megtudtam h ez nem 27es
honnan tuttam volna mit akar levenni azzal a 27-es kulcsal
soha nem mongyátok meg mit akartok csinálni csak aggyá ijet meg ojat aztánmeg nemjó, aggyá másikat
aszongya hogy a kormánykiflit akarja szétszedni akkor nem javaslok neki svédfogót meg vizpumpa fogót
ja akkor mégsem
akkor van!
Milyen színű, milyen méret kell?
pedig megvenném