Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem láttalak
Ez elég összetett, Foregon...
1. Decemberben műtétem volt, tehát nem akartam megfázni...
2. Mondták, hogy hózápor előfordulhat...nem egy élmény hóban motorozni, már kipróbáltam...
3. Egész éjjel dolgoztam kint, aludtam 2 órát, sajnos azt kell, hogy mondjam...jobb volt a meleg autó...
4. Esztinek sem kell felfázni, hogy hetekig szenvedjen...
5. Így nem gond, ha ránk sötétedik...
Nah cső
Király volt,én is voltam...
jah megnéztem a képeket szal inkább úgy kérdezem hogy hogy nem mocival voltatok ?
mocival voltatok?
Hali srácok...
Voltunk ma a Yetin, íme néhány kép....
:-)
A többi az albumban...
Album

Ja meg délutános mert én leszek a gyerekkel.
holnaptól akkor délelőttös vagy?
Én nem majd te ,de kurva gyorsan mert semmit nem tudok megnyitni!
milyen letöltő programokról ?nehogy leszedjé nekem valami szart mer még1x nem megyek
Csávó ez így kurvára nem lesz jó nem tudok semmit megnyitni!Mikor azt mondtam ,hagyd a picsába nehogy baja legyen majd ha új alap lap lesz folytatod akkor én a hangra gondoltam nem a letöltő programokról!
Nem baj a Teddy hengert csak gurítani kell!
miután meglátod hogy festettem le a kameratartókat már nem biztos h elhívsz
He-he! Ja mondtam már ,hogy Márc-Április környékén bővül a műhely.Majd jöhetsz festeni meg csempézni!
így meg itt szennyezed a levegőt ...fasznak kellett megszerelnem
Miről beszélsz bekapcsolni betudtam csak lófasz sem jött be rajta.
Neked nem ajánlom ,hogy rendelj úgy is mindegyikbe lötyögnél!
Jó akkor én rendelek hozzá 2 db XXXXXXL-est nem kell gyárinak lenni jó az utómunkált a lényeg ,hogy kemény anyagból legyen!
itt a hangsúly azon van h 'be lehet kapcsolni' .mielőtt mentem még azt sem lehetett
punciméretet is lehet választani ?nem akarom h ne férjen be
külön cikkszámon, a méretet neked kell megadni.
Mérd le hányadik túlméret kell belőle
Egyébként meg ne csodálkozz ,hogy nem tudok semmit kikeresni és letölteni mert az én kis számítógép zsenim mindig elfelejt nélkülözhetetlen programokat felrakni a gépre.Például mióta utoljára csinálta nincs hang a gépen és nem is tudok semmit megnyitni,de belehet kapcsolni. Profi a gyerek! tudom ajánlani.
Miből gondolod ,hogy egyedül csinálom.
csak h ne kelljen kikeresned...tudom hogy azzal gondok vannak .mindig mindent megkeresni.csodálom h pisilni tudsz egyedül is
Na jó van ne verd magad másolni én is tudok!