Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos akarsz csatlakozni? Mert itt mindenki buggyant,kötekedős,szemétláda,genyó,anyaszomorító,köcsögöskö
dő,széthullott,nagyképű,öntelt!Persze vannak itt normális szerény jó fejek is ill. csak egy. Én!
Felruházkodnod?
Occsón? Jót? Egy idézet, ha XL a méreted...
"robogotuning.hu" Motoros Webáruház KFT Shox Four Season Protektoros Motoros Dzseki 4 évszakos használatra, víz és szélálló, cordura anyagból, kicippzározható thermobéléssel 1db fekete XL-es alkalmi áron!
26.990.- helyett 19.990.-!
Irigylem azokat, akik mennek, nekem sajna még fel kell ruházkodnom.
Akit érdekel, vasárnap ha nem esik és nincs fagy és száraz az út....
(A Köpönyeg szerint borús és 11 fok )
Arrabona MBK
Üdv!

Persze, hogy lehet csapódni!
tisztára mint az oldalbordás sztori .tudhatod h engem nem lehet lerázni .Jimmy is tudja h kettőnk közül én vagyok a jobb
kívánom h találd meg a másik fél tüdődet ebben a hónapban
azért ügyesen leráztalak
mi már totál széthullottunk...szilánkosra .egyszer majd talán egymásra találunk ...de neked nem aludnod kőne ?
elmentél a benzinkutig?
én vagyok az első
csak ti
mi 6an még összetartunk
talán azért nem mer lóf@sz nem történik.széthullottunk.ennyi
aaaaz attól függ ...milyenek a referenciáid ?ajánlólevél valami diliházból ?anélkül ide nem is lehet bejönni
höhö tegnap én is mentem egy minimálisat jó volt végre megint gurulni vele egy kicsit

(én amúgy azé vagyok ilyen rohadt passzív mert vizsgaidőszak van és meghalni nincs időm )
ha akarod minden nap éjjel 1-kor teszek ide egy ilyet:
Te sem alszol, lassan már zöldülsz és fotoszintézisből meríted az energiát...sztem...mert hogy sosem alszol...besz*rás...
eddíg csak figyeltem, de most azt írom magamnak, hogy hogyan kéne belekötni ebbe az emberbe,
Megvan :
Aluggyá, meeeee nem tudol holnap dóóóóóóóóógoznyi
Látod, Csoki, jól látod, Csoki...
De Csatlakozok, amint felépültem...
Vasárnap délután lehet kompozunk egyet a Dunán...motorral természetesen...
Van aki figyel csendben, van aki ír szinte saját magának, van aki azt várja hogy bárkibe bármikor beleállhasson...
:-)
Csoki, ezen ne csodálkozz...
:-s
nálunk is
Nálunk semmi hó és sZárazak az utak
mennyél ha akarsz, de azér még nem ojan jó az ut
nálunk még van jég az utakon és az nem fog 1 nap alatt elolvadni
multkor simsonnal kerültem egyet aztán egy ojan uton mentem ahol sok domb meg völgy van, nem lehetett messze látni hogy mi van az uton
egyik völgybe vizátfolyás volt az uton