Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem is motorfékkel csúsztatják meg. Rendes hátsó fék,aztán gáz!
Mi van pupákok?
Akkor gázzal, azzal megcsúszik
ebbe a videóba én nem láttam 2t motort
főlegnem cr-t
a 2t nemjó supermotónak mer nemtudnád megcsusztatni a hátulját a kanyarba
nincsen elég motorfék
Nem vitatkozom veled, de sajnos ilyen nincs,
Vigyázz az egészségedre!
nem tévesztem össze.de ezzel csak arra akartam kilyukadni h miért buli az SM.powerslideokat én is csak pályán csinálnám.viszont nem kéne utánfutón vinnem a pályáig.meg nekem a terep az nem izgalmas.
Megfigyelted. Egy szembe jövő autót sem láttam.
De semilyet sem!
Ne téveszd össze a közutat a pályával
na és ezt a felénk vezető úton megpróbálnád?
akkor mutatok neked valami jó játékot
http://youtu.be/Y7fn1XndE3o
meg a tüdejétse
Az lehet, de nem szakítja le a kezedet
annak sok értelme van ha utcán használsz cross motort
az ojan minha a bolla gyuri venne füzött kereket a busába aztán butykös gumivan gyorsulgatna a cross pályán
az nem köll .nem néz ki jól
Jézus, utcára ilyen kemény motort, vegyél inkább egy hayabusát
te engem nem érdekel az enduro verseny,sem a cross.nekem utcára kéne SM...CR250 v 500
Egy CR-t is tudok,bár azzal nem sora mész utcán!
nemtudom hogy áramgenerátoros-e
ami simson.hu oldalon van fönt azt alakítottam át egy kicsit
Ha leddel csinálod, akkor áramgenerátoros legyen, hamarabb villan. Bár én aztmondom villanócső.
fél tüdővel nem ajánlatos a cr
bár ha csak annyit tudnál vele mutatni mint én akkor még elbirnál vele
de azzal nagyon meg lehet szenvedni
voltál már enduró versenyen?
Ja 12 v ról.
nem divatruhát vettem.Hondához vettem ruhát.ha lenne pénzem akkor CR-t vennék meg 600RR-t meg Hornetet.de így marad amire tellik
jó, akkor csinálok még egyet de abba még teszek több ledet mer elég halványan világítt
miröl akarod működtetni?
a motornak az aksijárol?
Ha egy ugyan ilyent összedobsz mint az kifizetem!Akkor mivel majd napi használatban lenne megtudom mondani ,hogy hogyan működik.Aztán ha lesz újabb prototípus azt is megveszem és tesztelem! mit szólsz az ajánlathoz?
Annyiért biztos nem adja oda. De szerintem meglesz neki még egy darabig,mert nem is nagyon árulja. Több mint 2 éve ott áll neki a garázsába. Tavaly egyszer vittem neki egy vevőt,akkor is előtte egy napig takarította,hogy normális állapotban legyen.

Na ezért nem kell ilyen divat ruhákat venni!
szoktam halogatni de nem fogom elfelejteni
csak van mikor eszembejut valami hogy meg kellene csinálni aztán akkor napokig azzal szórakozok de van mikor megunom aztán hónapokig rá se nézek
még a télen megcsinálom