Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

láttam bazki!
tisztára megvadultak a lovak a pincébe, nem tudták mi a picas van!
Bogyó meg épp ledudát a kapuba mikor néztem, majdnem összszartam magam, ki és mit akar, mié visznek el, milyen rendezvényen vagyok.....
most van eltakarva leg jobban a nap
kösz az infót és a szavazatot. :)
Zúzzá vissza megnézni a képhez mit írtam neked. :)
holnap délelőtt napfogyatkozás lessz
sötétbe síelhettek
itt van leirva:
http://www.vasnepe.hu/cimlapon...
pont ezt akartam mondani én is hogy nem fogja észrevenni ha az 50 lóerőböl elveszik 1 vagy 2
inkább felhívlak...
Mit mondott,mit kell cserélni?Mentél vele azért valamennyit?

Dolgoztok holnap?Megyünk a gyulával eplénybe csúszkálni egyet. Nem jöttök el?
Sziasztok!

Jimmy, már KZ-nál van a kis exc... Nem mondott róla jókat.
Pár dolog cserés (kb minden), de holnap elkezdi pofozgatni.
Van papírod? Majd sodorunk belőle egy spanglit!

Egyébként meg én sem szóltam,mikor a háztartási szakkör megbeszélte,hogy ki mivel mossa le a lepkefingot a bukójáról meg a ruhájáról!
neaaannaaaeeeaaannemjó .nekem papírom van róla
ezaz bunyó lesz
Ma elő kaptam a Kis kurvát :) Nem bírtam már várni Menni kellet Várom a tavaszt már nagyon :P Remélem ti is ;)
Egyébként nem az a baj hogy kérdezel,hanem olyat kérdezel meg sokadszor,amit már mások elmondtak neked itt a fórumon.
Ilyen rezó kérdésekkel meg felesleges foglalkozni! Nekem nincs rezó,csak könyök,ami sokkal kisebb és feljebb is van,de mégis össze van baszva!
Lehet hogy én leszek az egyik,de te leszel a másik!
Látod rosszul gondoltad! Amúgy nincs harag!
Én vagyok az erősebb... az meg nem lenne szép tőlem, ha bántanám az idősebbet...
Jó, akkor majd nem kérdezlek. Bocs, ha tapasztaltabbnak véltelek. Kérdezek mást, és abból nem lesz harag, és a hajadnak sem esik bántódása...
igen baj .egyikőtök megüthetné már a másikat.legalább lenne valami bunyó .legalább történik valami
Nem tudjuk. Meg nem is akarjuk! Baj?
Nem kaptam fel a vizet,csak annyit tojózol ezen a motor vételen,mint a szűz leány az első dugáson!

Velem nem kell semminek a hibátlanságáról vitázni,mert nekem tök mindegy hogy melyik motort veszed. A CR cross motor,sosem lesz olyan mint egy EXC. Alkatrészbe meg ugyan annyiba kerül minegyikhez az alkatrész! Pl. KTM vezérmű lánc 12E,ugyanez a DRZ-hez 19E. Pedig mindenki azt hajtogatja,hogy a suzukihoz milyen olcsó minden.

Hidd el nekem,mindegy hogy milyet veszel,ha szerencséd van,akkor jól jársz,ha nincs szerencséd,akkor meg beszoptál!

Mondom mégegyszer! A rezó úgyis csak addig horpadásmentes,míg ki nem mész az erdőbe. Van lakatos cimborád neked is,évente az majd kiegyengeti. Annyira meg úgyse horpasztod össze,hogy ne jelenjen meg benne a vákum vagy mi a csöcs. Az meg a másik,hogy egy 250 vagy 300-as motoron,biztos nem fogod észrevenni,ha esetleg veszt valamit a teljesítményéből.
na a két szobaenduros vitatkozik .nem tudjátok ezt msnen elintézni?úgy is éjjel nappal a gép előtt lógtok
Nyugalom! Faszért kapod fel a vizet...
Egyébként meg nem a hibátlanságról akarok veled vitázni, hanem megkérdeztem mennyibe kerül. Ha már itt a technikai dolgoknál tartunk, szopásig horpadt rezóban a vákuum baszik megjelenni rendesen, kisebb a szívóhatása és gyengül a kibaszott motor. Na nekem meg ettől áll égnek a hajam.
Komolyan mondom,bazz,te olyanokat tudsz kérezni,hogy az ember haja az égnek áll!
Amúgy a srácnak van kettő,az egyik horpadt de javítható,a másik meg tökéletes. De amúgy az úgyis csak az első túráig hibátlan!
Mindegy, ha minden pozitívan alakul, akkor pénteken ezzel kapcsolatban rád csörgök, és megadhatnád nekem akkor a számát...
Mennyi egy rezó egy ilyen CR-re?