Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Ki tudja h a vasárnapi motoros mikulás felvonulás meg lesz-e tartva?
Szerintem meg egyenesen hülyeség neki vágni. De te most azt várod tőlünk,hogy adjunk tanácsot,mikor te már régen eldöntötted magadba hogy jössz! Akkor meg ne szarakodjál,hanem ülj fel arra a mákdarálóra,és gyere.
Most néztem az időjárást.A Rivierán és Görög honban fasza 20 fok Szerintem futóra dobom a Frézit és irány Görög!
nincs már msnem!igen barátként váltunk el de miután többször is megszopat sztem rohadtul nem vagyunk azok!mind1 lapozzunk!uncsi már ez a story!amugy jah ku..va rég volt kis pisis korunkba....mondjuk én nem is voltam olyan pisis
nem tudom jó mókának tűnik,csak tényleg nem akarok 80 centi hóba mászkálni egy pályagumival.és valószínű a franciákat sem úszom meg hó nélkül
Minek össze akarod varratni magad?Én aztat halottam (láttam ,tavaly) ,hogy az intenzíven elég szépen varnak bőrt.
milano822@hotmail.com ez az msn címed?
De délen jó idő van!Elindulsz france dél oszt olasz és már itthon is vagy csak 1-2 hét!
Bazzeg....De kurva rég volt az már... még a Szalai GÁborhoz mentünk fel. És nevelővater jött értem. Lendvaiék kergettek minket. Amúgy nem mesélt rosszakat. Én úgy emléxem hogy ő azt mondta barátként váltatok el.
Én egyszer láttam egy olyan embert,aki beszélt egy olyannal,aki találkozott egy emberrel,aki látott valakit,aki már ezt megcsinálta,úgyhogy hajrá!
én is így gondoltam,de ha valaki tud ellenpéldát..lehet neki indulok.
az a baj németországban kötelező a hólánc
ááá emlékszel mikor megkergetek minket mi rohantunk egyik lépcsőházból a másikba ááááááááááá de kir volt azt én tom miért szemétláda amugy biztos rosszakat mesélt
Szerintem télen esélytelen! Legalábbis én hülyeségnek tartom neki indulni.
Köszönöm:) nem tudom ,hogy miért szemétláda. Én nem ismerem,hogy pontosan mi volt.1-2 RÉszletet mesélt,de nem is nagyon kérdezgettem,mert nem az én dolgom :$ De rég volt már ez. Azóta más életet is élsz szerintem.
Ezek szerint veled is hasonlo volt a szitu
motorral.kocsival már sikerült.
De ez valami családi ház,vagy ilyen garázsban 4 emeletes alatt? Én Szigethy-n lakom a Tesconál.
Kocsival vagy motorral?
Neked nem számítanak,azt látjuk! De valahogy itt ezen a fórumon úgy szokás,hogy kitölti az adatlapját az ember.
gedeon.mondtál egy bőr javítóst aki valami sokemeletes aljában volt.vagy nem tudom ki mondta.szóval kéne egy bőrruhajavító Győrben.egyszer már voltam egynél csak nem emléxem hol .aki tud ne tarcsa magában
na fejezzetek abba minden veszekedést, nemsokára hazamegyek aztán rendet rakok
valaki aki jártas a nagyobb távokban elképzelhetőnek tartja hogy télen hóban 1800km-t 1 levegővételre megcsináljak?(=alvás nélkül) (nekem soknak tűnik)
Szerintem nem számítanak a nevek, a tények annál inkább.
nem én voltam csak az jutott eszembe róla.aki kitalálja melyik filmben volt ugye tudja...szaloncukor

"tápia.a kurva mámmád...megjött az orosz mágyörfákör...hát te meg kí vágy?"
számomra nagy csalódás volt!azthittem egy jó barát jah jó vicc volt! jó lenne ha már végre felébredne és elhinné hogy nem körülötte forog a világ!
akár ki is Ő jól beszélt, és úgy látom, jól ismeri a csávót
majd idővel Ti is megismeritek
bikerina! látom neked már sikerült.