Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó van mááá! de szerintem ez egy nyílt fórum ,így bármikor bárki szabadon olvashatja ezért anyira nem a hátad mögött történt.
vegyél nagyobb levegőt oszt már is nagyobb lesz.így is elég dagadt vagy
ne haragudj már hogy "rázom a picsám" de a hátam mögött senki ne irogasson rólam pláne ne ugy hogy egy szarságon szarakodik ez a vadbarom!sztem ezt te se tűrnéd!
ja akkor én majd akkor jövök amikor a férfiakról van szó
Különben is dicsérd már meg a csizmám bazzeg!Had dagadjon már a mejjjem!
Akkor te kimaradtál mert csak a FIUK-nak szólt!
Már megint mi ez a picsarázás itt? Mindenki fejezze be!Tudjuk nagyon jól ,hogy az egyik egy hülye picsa (hölgyeké az elsőbbség ) a másik meg egy hülye fasz! -remélem most sokan megszerettek-
de ő most ránk gondolt jó ?nem ám mindig a lányok
lány vagyok bocsi
köszi a hozzászolást ez legalább IGAZ!
IGAZAT? huh bazd meg de sokat tudsz rólam te Valaki látom kurvára annak érzed magad de közlöm veled a sanyarú igazságot egy senki vagy!ne hidd hogy bárki is ugy fog neked ugrálni ahogy te fütyülsz ..remélem azt már nem hiszed el hogy a jézuska hozza az ajándékod.....
bugyi csere történt
tudom
Ez igen... szebbet rajzolni sem lehetett volna
Én jelenleg GR RM3 / B területen vagyok. Remélem hamarosan a logisztikán fogok ücsörögni...
Hát komolyabb mint te!
ez aztán nagyon komoly volt
Komolyabban az utomunkán vagyok TT
A hátsó himbás blimbellő állomáson egy lengő himbás forgókésű fa eszterga gépen műanyag megmunkáló és zacsi fújó!
Hol nyomod audiban? Melyik területen?
Igen autószerelőként végeztem a Lukácsban + tovább mentem és elvégeztem egy gépjármű szerelőt.Ez magában foglalja a buszt,kamiont,traktort,motorkerékpárt,sz.gépkocsit.Fő állásban az Audiban vagyok a motorszerelést itthon csinálom maszekba ,de később teljesen hivatalossá szeretném tenni ezért majd megkel csinálnom nekem is a motorszerelőt mert anélkül nem nyithatsz műhelyt hiába van szakirányú végzettséged, de sajna az felnőtt képzésen 200 000ft körül van úgy-hogy még 1 kicsit várnom kell.
Köszi "ovis"
Fiúk!
Soha ne süllyedjetek le a Mocilaci szintjére
Mert ha lesüllyedtek az ő szintjére legyőz a rutinjával.
Autószerelőként végeztél...
Motorkerékpárszereléssel foglalkozol,mint munka?!
Ismét okosodtunk...
Méghozzá észrevétlenül...
Igaz, Black-i?
Ezt a kérdést annyira nem értem!