Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és azért írtam a 20w50-est, mert nem mai gyerek, szal nem lesz bele túl sűrű hidegen, viszont jó, hogy melegen nem higul fel...
Esetleg ha minőségi olajat szeretnél, válassz ezekből...
Én ezt használom és nem csalódtam...meg a Balu meg a Martinka meg körülöttem senki sem...
http://robogotuning.hu/spd/411...
Sok műanyag burkolat nem maradna rajta az biztos!
Ha már a Misi nem figyel én válaszolok...
Olajból a Castrolt javasolnám, bárhol kapsz hozzá és kedvező az ára is...
A hőfok jeladóból és a ventillátor-kapcsolóból én gyárit javaslok, bár nem tudom, van-e olcsóbb utángyártott...(ezen én nem spórolnék, a múltkor valakinek vmi hasonló ezres motorhoz kellett, kb 4-5 ezer ft mindegyik, de kedden tudok pontosat)
A gyertyát a biztonság kedvéért leegyeztetjük, a weboldal áraiból tudunk valamit faragni...
Hát lehet nem megy el ott a bakonyba mint a ktm, de birmingham-győr távot 12 óra alatt megcsinálom ha nem sietek
(1800km)
már felavattam pénteken hát nemhiszem csoki , mert be kell fejeznem egy keddi határidős feladatot géptanból
Nem tudom,mostanában több ismerősöm kawasakit vett,mondom egy próbát megér.aztán meglátjuk.A z1000 a tuti,de valahol el kell kezdeni
Egyenlőre meg vagyok vele elégedve,tulajdonképpen beteljesedett amit 10 évvel ezelőtt akartam.Az pontosan ez a típus volt
Lassú víz meg partot mos,mindig mondtam.
holnap van kedved felavatni a friss jogsidat?
én délután megyek valahova
kicsit le kell köszörülni belőle hogy karcsubb legyen aztán akkor már elfér a fák között
hogy-hogy nem ment el a saját szülinapjára?
lehet hogy elfelejtettétek értesítteni
amugy eddígse volt volt motoros, és ezek szerint már nem is lessz az
az hogy volt neki egy robogója még nem jelenti hogy motoros
csak roborós
Háááá e meg mi? Ez mááá majnem ojan mint egy motor!
aztamindenit mik történtek itt
ugy akartam irni hogy tavaj is csak én voltam ott
te meg nem
Nem fogod bánni...sőt...
Megjött az izlésed, barátom...
Gratula a vashoz...
Amúgy Kawarina már csak emlék...kiszállt a buliból, még a saját szülinapjára sem jött el...szal ő már csak egy szemlélő vagy látogató...nem barát, nem fórumozó de főleg nem motoros...
De beszéljünk vidám dolgokról...mi itt vagyunk..
háháá "nagytezsvír" szép szép..gratula
hát amugy sem értem én hogy képviselhetném az nsr-eket
akkor idén is én képviselem az nsr-eket
bár lehet hogy simsonnal megyek
még nem döntöttem el
nem.legközelebb talán tavasszal ugrok haza pár napra
én se vagyok elfogult és tudom hogy az r6 jobb
de ezzel is el lehet lenni,ahogy tapasztaltam.
kawarinya már rég nem járt itt
lehet hogy már kinőtt a motor imádatbol
mikulás gurulásra itthon leszel?
Ezt vetted! Mikori? csak azt ne mond ,hogy 98-99 A Yamó val jobban jártál volna! NEM VAGYOK ELFOGULT!
Hali robogótuning!Lenne 2 kérdésem az első :megtudnád mondani ,hogy tudtok-e nekem és menyiért egy hűtő ventilátor kapcsoló gombát (két saru) és egy (ez a fontosabb) víz hőfok mérő gombát.Mind a 2 a hűtőben van a hőfokmerő durva hasonlattal úgy néz ki mint egy izzító gyertya (egy sarus).A motorom egy FZR 1000 EXUP ,de a Genesis ugyan az az éjjárat 1989 motor kód:3LE001631 az alváz ugyan ez 1002ccm 108KW.A másik kérdés Tavaszra felakarom állítani a vasat ,nézegettem van nálatok gyertya is (NGK DR8ESL) olajszűrő is de az olajban nem tudok dönteni a szerviz manuál szerint SAE10W30 ill 15celzius felett SAE 20W40 est ír én ezeket néztem ki nálatok ,de nem tudok dönteni :Castrol ACTEVO GPO 4T 20W50 ill. AGIP FORMULA MOTO RACING 4T 10W60 én kicsit az AGIP fele hajlok ,de hidegben nem használom és kicsit félek ,hogy nyáron a melegben vékony lesz a 10W főleg városban.Te melyiket ajánlod?Köszike
az drága még egy kicsit.
Kawarina meglátja, helyben elolvad.
Én tényleg rajta voltam hogy yamahanál kössek ki, mentségemre legyen mondva
most már csak vissza kell jönnöd győrbe aztán megint elismert fórumtag leszel
mérnem 636-ot vettél?
az a leg jobb kawa
de rakok