Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor légyszi minél előbb gyere, mert amint megnézted csomagoljuk a sisakot és megy postára...
Üdv...
máma már nem tudok kimenni mer délután dógozni megyek
holnap kimegyek
Csoki!
Ha ma ki tudnál jönni, az lenne a jó, mert a sisakhoz amit meg tudnál nézni, várunk még valamit és megy postára...ha ma megjön akkor ma, ha nem akkor holnap...mert várja az ügyfél...
Nah cső..
lehet hogy láttalak de nem emlékszek hogy ki volt még ott akkor
csütörtökre meg péntekre nem mondanak esőt
majd valameik nap délelőtt megyek
Akartunk de a süti elfogyott a fagyi meg elolvadt...

De most előre tekintünk...szombat motorozássss....de végre csak igazi motorosoknak....a hisztis szobamotorosok úgysem jönnek...
búboskacsánál a pont
áááá én csak olvastam valahol ...ja nem is tudok olvasni
Hogy te milyen okos vagy .
Jól kipusztult ez a fórum, 3 nap alatt nem telt be 1 oldal .
Juteszembe MotorLászló!
Tudsz velamit arról, hogy alakulnak jövőre a teljesítmény alapján számolt biztosítási díjak?
Sokat fog emelkedni?
Tekintettel magatokra, tehettetek volna egy tölcsér fagyit meg kis sütikét a logóba .
Helló mindenki szeretném kicsit kérni a segítségeteket!Mint sokan tudjátok foglalkozom otthon motorszereléssel és szeretném lassacskán hivatalosan csinálni és bővíteni a dolgot.Csináltunk dh-val (pontosabban ő ) egy kisebb honlapot és szeretném ha aktuális oldalakon vagytok fenn és lehetséges légyszi linkeljétek be ezt a címet ,hogy minél több helyen jelenjen meg és így majd a google -ba is bekerüljön előre is köszi http://scooterszerviz.hupont.h...
Én is kocsival voltam egy fehér Nissan Sunny val. Ja igen tényleg volt 1 Suzuki is utána.Én is pont akkor mentem el mikor te is sétáltál vissza a motorhoz.
Csoki!
Ha holnap ki tudsz jönni hozzánk, akkor meg tudod nézni, azt a sisakot, amit ajánlottam.
váááá ez nagyon adja XD
1. Mikor igazán lassan telik az idő...

2. Pici motor, Pici ember, Pici büntetés...

Tetű banda!
Letöltöttem nektek a Super Mario Bros. chilei változatát...
Íme:

jaja .. bár ugye eddig is így volt ez... khmmm..
?
.....
Örülök hogy tetszett. Legalább láttatok valamit a bakonyból!Megtaláltátok az aszfaltos utat?

Nem sokkal utánatok ők is elindultak visszafelé,ugyanazon az úton amerre jöttünk. Én még maradtam egy kicsit beszélgetni meg nézelődni.

Nem voltatok annyira lassúak, helyt álltatok becsületesen!
akkor nemsokára legálisan terelgeted majd a kawát grat grat
Hazaért a két kolléga...
Eszméletlen jó volt a mai túra, köszönjük a vezetést meg a sok segítséget. Királyok vagytok komolyan. Nagyon sokat tanultam ma.
Ja, és bocs h olyan hamar leléptünk Phalmáról, de így is épp eső előtt értünk haza. De mintha találkoztunk volna visszafelé a két sráccal (akiknek a neve nem maradt meg bennem )
Nagyon lassúak voltunk a két tankkal?