Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te ezeket a szavakat ismered is ?mi az a klaviatúra ?
végre történik valami .valamikor nyár körül lett itt minden elbaszva
A hangnem ingerült, a megfogalmazás jó, a szóhasználat változatos. Mi bajod van ezzel?

Tehát a Te meglátásodban a tények: "X.Y. már csak egy szemlélő vagy látogató...nem barát, nem fórumozó de főleg nem motoros..." Mert Te ezt így eldöntötted...
Mindezt TE írtad, és ezen nem változtathatsz, bárki visszaolvashatja.
Tehát mégegyszer megkérlek, oszd már meg velem, hogy mégis kinek képzeled Te itt magad?
szeressétek egymást gyerekek, legalább mi ne utáljuk egymást, utáljunk inkább egy mást.
Pl. az ország urát OV.
T. Gyuri...
Az, hogy ki milyen, motoros-e vagy sem, stb, azt mindenki maga dönti el saját magáról a viselkedésével...
Az, hogy én leírtam amit leírtam, az csak a tények képernyőre vetése...
Amúgy nem egyedül látom így, ez is bebizonyosodott...
".....Már meg se haragudj Laci, de mégis ki a f*sznak képzeled Te magadat?
Függetlenül attól, hogy kiről van szó, ki vagy Te itt, hogy bárkiről is eldöntsd, hogy adott esetben "barát, fórumozó, vagy éppen motoros" ?

De inkább nem fecsérelem Rád a szót, mert csak felb*szom az agyam....."
Ez a hangnem, megfogalmazás, szóhasználat pedig azt hiszem nem engem minősít, így erre csak annyit írok: SAJT
Mostanában nem nagyon láttam értelmét, hogy klaviatúrát ragadjak és bármit is írjak ide, de ez kiverte a biztosítékot.

Már meg se haragudj Laci, de mégis ki a f*sznak képzeled Te magadat?
Függetlenül attól, hogy kiről van szó, ki vagy Te itt, hogy bárkiről is eldöntsd, hogy adott esetben "barát, fórumozó, vagy éppen motoros" ?

De inkább nem fecsérelem Rád a szót, mert csak felb*szom az agyam, azt hiszem igazat kell, hogy adjak egy mindegyikünknél
jóval nagyobb motorosnak, miszerint "itt is lesüllyedt a színvonal".
Csá.
Már fent voltam, csak nem kapcsoltam be a gépet....
Oviszünet van, kiscsákó felkeltett....
Elég szomorú, hogy ilyenkor kelsz...
Jó reggelt
az volt az
ugy gondolta hogy megáll
amire vissza mentem addígra beindult
Heheee Csoki bácsi.
Pont láttuk azt az ETZ-t is, Nem sokkal utánad, Csesznek felől Varsány felé állt az út szélén, aztán nézett vissza feléd....
Valami festés is volt a tankján...
Na ne roncsuk el a világbajnok márka hírnevét!Mert attól még ,hogy a szín változik az a szörnyű hang marad!
Azt a kocsisort biztos nem feltartotta hanem pont megelőzte!
kennyük át kékre aztán rárakunk egy yamaha matricát
Jó ez.Meg megy is amennyire kell.
a 82-esen láttál?
amugy azér lehetett utánnam kocsisor mer haverom jött utánnam sárga etz-vel és néha lemaradtt aztán meg kellett várni
egyszer meg azt vettem észre hogy nincsen sehol aztán varsánybol mentem vissza érte
Ezt vetted Kalev?
Nem rossz, csak az a baj, hogy zőőőőd....
De egyébként szép.
De Csokikám, Én, meg a család, hazafelé láttunk is, szembe jöttél, mögötted 100 méteres kocsisorral....
De tényleg...
Olyan 15óra körül....
senki nem volt most cseszneken
azért látom előbb-utóbb ti is rájöttetek
motulba kapsz 15w-50-est és nagyon jó.
Mondom, én csak dicsérni tudom a Silcolene-t...
Nem véletlenül a Kawa gyári olaja...
És a viszkozitások között is válogathatsz...
Amúgy ha az oldalon akciós árat találsz, abból már nem tudunk engedni....
Én nem azt mondtam, hogy szar hanem hogy 89-es...
Lehet ebből lesz az arany középút a 15W-50-es
Na-na csak a forgalmija szerint 89-es.Apa szerelő a gazdája.
Nem is azért kérdeztem ,hogy esetleg gagyit vegyek csak ,hogy tudjam hány menyi.Márc végére Április elejére akarom fel állítani a vasat addig apránként mindent megveszek ami kell.A gyertya szám amit írtam az tuti az övé mert ez van a szerviz manuálban.Szóval a Castrol-t javaslod 20W50.Az olajakat is az oldalról néztem ki.