Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyibe van egy ijen felujítás?
Kész a csacsi!
Morgen!

Na mi a here van népek? Mindenki el van tünvel ?
jahogy eto park , nem center áhh így már lehet találok valamit neten is (jól elbeszélgetek itt magammal )
Sziasztok nem tudjátok hogy az ETO centerben hol van ahol jogsit lehet csináltatni ? Elvileg nem kell időpontot kérni csak odamegyek aztán csinálják is
október 23.án III.szlovák magyar együtt gurulás,részletek a www.motorozz.hu -n
ne nevess,mert ugyanerre a sorsra jutsz hamarosan
Télen fagyizni? Nóóóórmális? Most kártyázni járunk össze! De neked nem tök mind1? Nem vagy itthon ráadásul motorod sincs. Nem is tudom egyáltalán minek beszélgetek veled!
home,sweet home
na mivan,nem jártok már össze fagyizni?
Na mi a tőgy van traktor arcúak?
majd valamikor elmegyek érte
Csoki jelentkezz!
Kész a hengered....
Meg kéne nézni!
Sikerült már kitalálni kit húztunk le a kétezerrel?
Az a 8-8 között jó is. Utálnám ha hajnalban idejönnétek! Bár 6 órakor kelek minden nap.
Adj egy emil címet,aztán elmondom. Vagy lépjél fel skype-ra. Asszem felvettél már egyszer.
Szerintem 8-9 között érünk oda, de inkább a 9re esküdnék.
Hova is kell pontosan menni? Meg majd mi telszámot cserélhetnénk, amin utolérlek....
Akkor hány óra körül érnétek ide?
Nincs senki elvileg. Ha megyek,egyedül megyek. Nem akarok friss motorral elmenni a többiekkel,mert tudom hogy akárhogyan is akarok finoman menni,akkor is csak a butaság lesz belőle!
Hát jah...csak még a te vasadat is fel kell szórni a futóra. Szerintem én 7re átmegyek haverhoz, felrakjuk a két tankot, aztán bedobunk egy kávét és indulunk érted. Onnan meg le.
Van lent ismerősöd, aki még jönne? (futóra csak 3 motor fér fel)
Minden megbeszélt megfelelt eddig?
Mi is így szoktuk. Elmegyünk varsányig,megisszuk a kávét, a cimboránál le pakolunk,átöltözünk,aztán bele megyünk a rekettyésbe!
Nekem mindegy mikor jöttök. 1/2 9- 9-nél előbb nem nagyon van értelme neki indulni.De nekem mindegy.
Nálunk is persze... amit a terep ad majd, és amit ki is tudunk használni. Még a végén te fogsz ránk várni :D
Értem.
Mi úgy terveztük, h utcai cuccban lemegyünk, ott beöltözünk és megyünk csapatni. Gondolom te sem akarsz csizmában ülni a roverben.
Nyilván akkor szentivánon kellene téged felvenni. Neked mikor jó?
Nálunk a "normális" tempó,elég változatos szokott lenni!