Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fáradtt olaj az mtz-böl?
márciusig én nem birnám ki motor nélkül
Enyém Márciusig bakon!Már se víz se olaj benne csak korrózió gátló.
szombaton mennyünk motorozni valahova
már régen mentünk sokan
ki akar jönni?
Hát olyan sok parasztot nem láttam! Volt 1-2 ,de nem mindegyik kockán.Csak felvilágosítanálak (mert látom ,hogy kicsit le vagy maradva),hogy 2010 van ,de annak külön örülök ,hogy van még 1.3-as kombi ZSIGULI és ZŐD (tiszta Kawa )!
az időjárástól függ
ha meleg lessz akkor többet is megyek
hát én azt nem tudtam,azóta nem sok emberrel találkoztam magyarországról
de ha lesz mikulás lehet hazamegyek
Értem!
Amúgy már augusztusban eldobtam.
szakáll-növesztés
a baj velem van,már alig töröm a magyart
Biztos velem van a baj, de ezt most nem értem . . .
otthon vagy?msn
valami orvos írta a cikket aki motor versenyeken orvoskodik és hogy a púpnak aerodinamikai szerepe van csak, mert ez olyan mint amikor hátra esel de valami csak a hátadig ér és a nyakad meg hátra bicsaklik
miért,akkor eldobod a pengéket decemberig?
Ja, és egy másik téma!

Idén lesz mikulás-motorozás? Az illetékesek mondhatnának valamit!
Szép jó napot Mindenkinek!

Én amúgy azt hittem, hogy az a púp a sisak mögötti turbulenciát hivatott csökkenteni . . .
De ha már mondtad, szerintem pont az akadályozza meg a fej hátra bicsaklását, nem . . . ?
az derék pedig jövőre pont egy ilyen gönc megvételét tervezzük
Az jó! Majd jól összetapizom, aztán lakkfeketés ujjlenyomatos lesz!
mivel nem írnak sokan gondoltam feldobok valami témát, olvastam ma a superbike-ba hogy ezeken a börrucikon ezek a púpok valójában nem is védő felszerelések sőt több kárt okoznak mint hasznot, még pedig azért mert ha valaki a hátára esik nyaktörés lesz a vége, és a mentősök sem tudnak vele mit kezdeni mert nem tudják az embert vízszintes helyzetbe fektetni, sőt még a versenyeken való betiltását is kérelmezték ha jól értettem a cikket
max 100km
a galériát mondod amit felrakott egy hete vagy másfél ? azt láttam szegény motor mit kaphatott azóta
régebben is feltett róla egy galériát és hiába mondtam neki hogy háhá ez az enyém volt nem akarta elhinni aszondja ő a második gazdája... persze 50-esként '94-es motornak a 2. gazdája ..inkább 22-ik
Neem, fényezve lesz az összes idom lakkfeketére...
a multkor itt a képek között fentvolt az nsr-ed és árulta a gazdája
nekem majdnem minden hétvégén van karika
most hétvégén is akarok menni valahova
szombaton is cseszneken voltam még jól lehetett menni
most kaptam a hírt hogy valami pénteken vagy szombaton "jó" idő lesz tervbe van egy karika végre
olvasd vissza azt a néhány oldalt
de nem valami érdekes dógok voltak mostanába
hogyan lett csupasz a motor?
stunt bike lessz?
akkor szombaton már motorozhatunk