Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah akkor nov 19 fórumgokart:
1 Mocilaci
2 Black Ghost
3 Martinka
4 Póverpeti
5 Robogotuning
6 Jenci
7 Csoki
8 HMM Viky
9 HMM Ramirez
10

Ok, egyenlőre felírtalak benneteket, az előleget valószínüleg csütörtökig kell majd befizetni, az összegről tudni fogtok innen, a fórumról...
Ami biztos, hogy a jelentkezés onnantól érvényes, hogy az előleg beérkezett...
Előre láthatólag amúgy olyan 3500ft körül lesz per fő, ezért kapsz 20 perc gokartozást...2x10-et...
holnap délután valahova megyek motorozni
aki jönne az irjon holnap délelőttig
ha nem honda és nem suzuki akkor inkább ne rakjál föl képet
de jön busz
mindíg azzal megyek dógozni
Megyünk mi is! De majd még úgy is beszélünk, és adom az előleget! Csak most tudtam meg hogy akkor nem dolgozom, tehát el tudunk menni!
Nah akkor nov 19 fórumgokart:
1 Mocilaci
2 Black Ghost
3 Martinka
4 Póverpeti
5 Robogotuning
6 Jenci
7 Csoki
8
Na,szentségtörést követtem el.Nem Honda lett.
Alvás után lövök képet.
nem egy gyakori tipus, egyet vagy kettőt árulnak a neten.
új szerelő van, a szegedi yamahában dolgozott csak ide hozta a farka.jól mozog a műhelyben/szerel/én bizalmat szavaznák neki.
busz nem jár felétek?
hétfőn is mehetnénk valahova motorozni amíg jóidő van
ki jönne?
én nem járok szervizbe
hondát nem kell szervizbe vinni
ha meg mégis elromlik valami (amire nagyon kis eséj van) akkor szétkapom ithon
nem félek csak este már hideg van a motorhoz
amugy már 3 órakor visszaértünk győrbe
a böszme nagy szélt leszámítva jó idő volt
azért örülök hogy a robogó után sikerült MOTORT is venni
köszi
Olyan este 6-7 körül lenne a gokart...
Viszont nekem nem a körülményekről kell tudnom, hanem - hogy egyszerű legyen - hogy jösssz vagy sem...
Ha jösssz...előleget kérünk
Ha nem jössz...semmi gond
Ha azt mondtad, jössz, de nem érsz oda...semmi gond, de a zsét nem tudjuk visszaadni...
Ha nem mondtad, de ott vagy...sajnáljuk, nem tudsz gokartozni...
Hogy mindenki értse:
Erre azért van szülkség, hogy aki megigéri és nem jön az nehogymá azokkal az emberekkel szúrjon ki, akik ott vannak...
Remélem így mindernki értette...
Akkor választ a gokartra november 4 23h-ig kérem...ill ha jössz akkor az előleget is...
Üdv mindenkinek:
Mocilaci
Sziasztok nincs valamejikőtöknek ttr250-e?
ha akarod beviheted kiszedetni a folytásokat 30ezeré .vagy felhívod gedeon82-t scooterszervíz és megbeszélsz vele 1 időpontot.ha valamihez ért akkor az az AM6os blokk .neki is RS volt és nagyon ért a motorokhoz.a név ne riasszon vissza .
csá nem tom érdekes, letöröllek azt felveszlek újra nem tom mi lehet
senkineks emmi tapasztalat?
te meg ne idegeskedjé mer' megárt OFF : amúgy meg mivan az msn-eddel? nem tudtam írni neked a múltkor mikor rám írtál sőt a listámon se szerepelsz (?) viszont mikor fel akartalak venni ismerősnek kiírta hogy már szerepelsz a listán ... WTF ? nemvágom
hali , jó lenne mert tuti jó buli lesz , csak jogsi meg minden szar eléggé elfogyasztották a pénzem még meglátom azért jó lenne menni
Hy !Nem tudjátok hogy a győri Aprilia szervízbe el tudják e távolítani az összes fojtást egy 2005ös Rsből?tapasztalat vkinek a győri szervízről?
És 19. hány órakor lenne?Mert érdekelni,érdekel engem is,de én pénteken melózok,olyan 5 körül szoktam hazaérni...
Engem érdekelne a dolog csak az a baj ,hogy én csak pénteken tudom meg ,hogy tudok-e menni.