Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet h fel is teszem hirdetésbe.450 irányáron
ugy ahogy most van mennyiért akarod adni?
nekem ez a távolság majdnem 1 egész tank benzin
többet nem is nagyon tudnék menni mer kifogyna a benzin
150km után már megálna
jaj emberek,ha valaki ilyen méretű gumit használ van 3db eladó nagyon olcsón. 90/90 18" tömlő nélküli utcai minta, 1db 1000km-ert futott,1db 5500km,1db 6500km //a gumik tipusváltás miatt lettek leszerelve.ha valakit érdekel night-rider@freemail.hu /győri átvétellel/
annyiért kár beinditani.
hát most hogy mondod az árát,meg utána is néztem már egészen biztos vagyok benne.remélem kibírja a hazautat lábán
addig keress rá vevőt,kapsz százalékot érte
ne nézegesd.jó állapotú CBk 400-500 között mennek itthon.98as lehet talán 500 fölött is
pedig akartam kérdezni hogy kell-e egy másik.'98as elég jó áron,csak még meg kell néznem mennyit ér otthon
akkor legyen birodalmi márka .amúgy nem adtam el mert még mindig hibádzik a festés és lehet meg se csináltatom
majd rájöttök hogy nem ér semmit az euro.könnyen a pengő sorsára juthat,ezért kell fontban vagy kuvaiti dinárban tartani 30 milliot
igazad van kicsit elkapkodtam.30 millió de nem forintban hanem euroban.abból olyan tengerpartra megyek el,meg olyan szerpentint húzatok fel amilyet akarok
minek neked 30millio?a pénz a legkevesebb
ha választani lehetne én inkább 30 fokos tengerpartot kérnék 100km szerpentinnel.
eladtad már a vacakodat?és mér nem?
ááá most nincs energiám hozzá .majd máskor megböszéljük.de ha már így rákérdeztél akkor:30 millió forintot havonta a számlámra,3 CBR600RR,2 Daytona675,1 hatalmas gyros pitában...
te még az 5be se.
mit akarsz?
remélem holnap esik az eső mert nem akarok sok köcsög motorossal találkozni
a 3ba nem vagyok benne mi?
Na mi a búbánat van itt?remélem megfagytok otthon,mert nekem jégoldó spray kell a szélvédőre minden reggel,pedig mindenki mondta hogy itt aztán jó idő lesz.
3 embert várok msnre
holnap délután ki akar motorozni?
csak a bakonyba mennék max 100km
minden nap azzal megyek dógozni
de valamikor motorozni is kell
lehet hogy holnap motoros idő lessz
csoki közlekedj busszal......
nem baj ha hideg van csak a nagy szélbe nem szeretek menni mer löködi a motort
meg nem birja a 6.-at szembeszélbe
most jó idő van de reggel nem értem rá
jövő héten meg lehet hogy eső lessz
nehéz jóidőt találni mikor ráérek
okézs felveszlek , hali
ma már nem jó,megyek el,de majd msn-en elmondom ha felvettél.ugyanaz mint az emil.
cöh cöh cöh.. de nagy a szád motorod meg még mindig nincsen mond má mit "veszel" ! vagy írd meg msn-en, apropó mi a címed mer nekem új lett, fejből meg nemtom a tied