Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért ?félsz a sötétben.
jó megyek
de nem legyünk estig
Előzményről annyit, hogy Győrzámolyra benevezünk egy teremgokartozásta...
Fizetni nem tudom, még mennyit kell, de az alapár 1900.-/10 perc/go-kart
Ha többen leszünk és időpontot foglalunk kedvezmény is lehetséges....
Ami biztos:
A Fórumgokart időpontja 2010 november 19!
Ha szeretnétek jönni, jelezzétek e-mail-ben vagy híjatok telefonon!
Jelentkezési határidő jövő hét szerda...
Mivel többen mennénk, így csoportos kedvezmény is elképzelhető, de ennek hátránya, hogy ha kevesebben vagyunk akkor is ugyanannyit kell fizetni, ezért ha megfelelő a létszám, előleget fogok kérni és nem tudjuk visszaadni...
tlaci821@freemail.hu
06-30-318-1860
Üdv mindenkinek:
Mocilaci
Mivel én val.szinüleg lemaradtam az előzményekről ,légyszi kicsit részletezd ezt a gokartozást.Hol KB. menyi stb-stb. !+Köszi!
az alapár 1900 forint 10 perc go-kart-onként!
nem akartam így felszakítani a régi sebeket csak engem is érdekelt h ezt hogy képzelték
olvasd el azt a történetet ami leírtam és világos lesz hogy kétszer is jártam a kibaszott rendőrségen és nem tudtak mondani semmit, sőt az okmány irodában is csak úgy tudtam hogy már rég lekellet volna adnom a jogsim hogy egy nő kiment a wc-re mert ha nem erőszakoskodok ott már az ügyintéző elzavart volna a picsába hogy nem lát semmi a gépbe...kb 5 másodpercen mult az egész, és nevetséges ez az egész , de kösz hogy eszembe jutattad
jah bocs....... most ne huzzzáááá fel (ez nem neked fog szolni) KURWÁN UTÁNA JÁRTAM BASSZA MEG A TETVES KURWA A.YÁT, DE AZ IDIÓTA RENDŐRŐK ÉS A KIBASZOTT OKMÁNY IRODÁSOK SEM TUDTAK MONDANI SEMMMIT HA AZ A TETVES NŐ NEM MEGY EL PISILNI, szal ha beszélsz "a rendőrökkel" akkor üzenem nekik hogy kapják be
foregon
visszatérve:beszéltem rendőrökkel és azt mondták h mivel tudtad h eljárás van ellened ezért neked kellett volna utánajárnod h mikorra kerül jogerőre
még nem tudom hogy melozok, de mit jelent a kedvezmény?mennyi az alapár?
Gyere oda a kútra Csoki, a többit meg majd megdumáljuk ott....
http://motorosturak.hupont.hu/
Itt vannak a részletek a túraidőpontokról akit érdekel...
Hát akkor nekem ez sajna kimarad,én pénteken melózok...
és az is jelentkezzen aki szombaton délután ráér motorozni mer már nemtudom mióta egyedül megyek
te is gyere gokartozni
jelentkezz mocilacinál
délután jöttem haza és gyengének bizonyult a motor a városi tötyögés után
4.-be kicsit odakentem neki 130-at vitte nem is ojan rossz
Persze! Megiszunk egy sört.....
Bogyesz
most már ne nagyon gyertek kajálni mert nov 8.-tól bezár
Jah és természetesen utána egy sörözés is elképzelhető valahol...
Srácok!
A Fórumgokart időpontja 2010 november 19!
Ha szeretnétek jönni, jelezzétek e-mail-ben vagy híjatok telefonon!
Jelentkezési határidő jövő hét szerda...
Mivel többen mennénk, így csoportos kedvezmény is elképzelhető, de ennek hátránya, hogy ha kevesebben vagyunk akkor is ugyanannyit kell fizetni, ezért ha megfelelő a létszám, előleget fogok kérni és nem tudjuk visszaadni...
tlaci821@freemail.hu
06-30-318-1860
Üdv mindenkinek:
Mocilaci
Az illetékesek azt mondják, hogy lesz mikulás motorozás, ha esik ha fúj....
Már elindul a szervezés!
Aztán jó lenne már látni a képedet!
Helló
Én is a Németeknél tengetem napjaimat,de a mikulás felvonuláskor otthon leszek,és részt is veszek rajta.
Üdv Berlinből mindenkinek!

Lesz mikulás felvonulás idén is. December 5, 14:00-tól.

Rendőri biztosítással, ahogy a nyuszison is volt. A további részletek még szervezés alatt állnak. Én most nem veszek részt a szervezésben, mert jó ideje kint vagyok németeknél (szerencsére már csak pár napig)

Illetékesek: Dani, MociLaci