Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Győr mellett szentivánon.
Túrázni megyünk, szerintem normális tempóval. Meglátjuk. Ez még nekünk új terep, uh kíméljük magunkat.
Te hol is laksz pontosan? csak h hova kéne érted menni stb?
Nekem tök mindegy. Amúgy a varsányi kúton is elvan a kocsi,ott sem piszkálják. De a rokonoknál tényleg jobb helyen van. Nem tudom aztán hogy tudom a tempót tartani majd veletek. Majd azt még meg kell tudakolnom,hogy mennyire lehet erőltetni az új cuccokat.
Persze. Csak készülünk a Bakonyira. Azért akarok szentlászlóig menni, mert ott laknak nagymuterék és ott nyugodtan el lesz a kocsi. Valamint akkor visszafelé tudunk inni egy üdítőt. Varsány-Szentlászló 5km.
Azért azt tudod hogy ez a mászóka nem ugyanaz mint a bakonyi mászóka!
Nem kell elmenni szentlászlóig,elég varsányba is lepakolni! Onnan legalább ismerem az utat.
Mai mászókázásunk Gyirmóton:
Király...
Vasárnap kora reggel indulunk. 7kor Eneséről. Ha készen vagy, győrben felcsatolunk téged is a futóra...
Úgy beszéltük haverral, hogy az üzemanyag kb 3ezer. Beosztjuk annyian, ahányan megyünk, aztán kész. Kocsival egyszerűbb menni, mint végig motorral. Bszentlászlónál átöltözünk és onnan mennénk fel valamerre. Mit szólsz?
Még nincs veszve semmi,elvileg pénteken délután kész a csacsi!
Valakinek van kedve endurozni vasárnap a bakonyban?
De.
Mivel egyenlőre bent tudok néha netezni....
Az cinkes... velünk is ez a baj. Két dominator készen van, hibátlan mindegyik. Tesóm nem tud jönni a DR-rel. Egyik havernak megroppant a háta a hétvégén Ácson... Tiszta gáz, komolyan.
Kedvem az lenne,csak motorom nem biztos hogy lesz! Egyenlőre még karton dobozba van a blokk !
Király.
Vasárnap megyünk bakonyba úgy néz ki. De futóval visszük a motorokat. Van kedved jönni?
Korai indulás, ismeretlen érkezés.
Olyan itt nincs! Itt csak nemhivatalos van!
Szép jó reggelt Mindenkinek!

Na, mi van Tökorrú, nem dolgozol?

Csá all!
nem csak ma délután.a 7ből 5 napot biztos ott áll ...ha csak nem félnapos szabijaim vannak mert akkor lehet h 7/7ben is ott áll .onnan ismertél rá h mennyire ocsmány v megnézted a kipufogót meg az első lámpát ?mellesleg te nem tudol valami festőt győrben?vagy nem lenne rossz 1 fűthető festésre alkalmas hely akár
Srácok!
Tudtok hivatalos ENDURO pályát győr megyében?
Exi' mikor lesz jó drága bőrruhád,újan,jó olcsón,kis méretben?
Hi!
Bálintka, a Te motorod állt ma az Interspar-nál, a kínai étteremnél ma délután?
Baszki,te csak a vödör alját nézted,nem is a kártyát!
majd nézegetem ha nem felejtem el
amugy az mx bajnokságnak már vége van
most a csapat bajnokság lessz
én is menni akarok mind 2 nap
Mehetünk...
De nézegesd a weboldalt, mert nem fogok/fogunk senkinek szólni....
Aki akar, velünk tart és szívesen látjuk...
Szal ha jössz valahova, itt a link:
http://motorosturak.hupont.hu a régi,
http://arrabonambk.comeze.com pedig az új weboldal...
jó hosszu ut
majd mennyünk el tavasszal