Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja,nagyjából
itt laksz?
az nem jó.fél 12re mennénk mi .lesz állítólag egy hatalmas buli.lehet megnézzük.majd ha ott vagyok megcsörgetlek oszt gyere ki
cv3 3er,este itthon leszek 11fele
nem kell mert a csatornának megyünk .csak utcát mondj meg házszámot.vagy keressük a grillezőt és a nagy füstöt ?
gyertek,kimegyek értetek a reptérre.
Dehogy van messze! Tényőről átjöttök Pannonhalmára,onnan meg 30 perc Varsány. Varsánytól meg már csak egy köpés,aztán ott van egy jó kis mászóka,ahol el lehet lenni egész nap is akár.
Az az igazság, Varsány már messze van kicsit... Bszentlászlói voltam régen, ismerem azt a részt...
Készültünk bakonyba idén is, de csak az én motorom bírta egész szezonban normálisan...
Majd rád írok itt, aztán megbeszéljük.. ;)
Kalevéknál?
volt az több is .. de ki számolja

hát bazzeg most má ne is legyen semmi mer agyf@szt kapok
mi próbálkoztunk.voltunk 5en
Apropó... valamelyik péntek este póker? vagy fórumtali?
loooool addig már nem is ha az elöző 3 évben kockáztattál ebben a 1 hónapban már ne is
2X... de szívwsen lennék megint annyi! Én meg már 3,5X vagyok ... Úgyhogy ne ríjá!
23-án vizsgázhatok különbözetire, mármint hogy végre meg legyen az A addig meg mostmár nem kockáztatok
Az nem jó. Inkább legyen Anglia környékén élő motortalanok!
Írjál előtte ide,aztán ha mászni akartok,mutatok én nektek helyet,ahol el tudtok lenni egész nap. Igaz nem pont Tényő környéke,hanem inkább Pannonhalma meg Veszprémvarsány.
ja várjál bocs.most jut eszembe.'Anglia és környékén élő lúzerek' ...merthogy még motorod sincs
Vasárnap megyünk HOHE Wandra, meg a Myra vízeséshez, ha esetleg érdekel valaki írjon, kb 400 km, és nem sietős tempóban
vagy kérj egy topikot:Anglia és környékén élő motorosok
Keresztelőre
Ma megyünk itt csorna környékén egyet haverral. Vmikor délután. Kb 2 hét múlva készülünk tényő környékére megint. Akkor leszünk 5-6an biztosan. Lesz kamera is minden. Néhányan csak túrázni jönnek, mi meg mászni is fogunk ahol lehet...
Mentek holnap valamerre?