Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

agyarország
tipikus rendőri intézkedés! én is hallottam olyat hogy belement a srác motorral egy kátyúba elcsúszott kihívta a rendőröket, mert tábla nem jelezte hogy úthibák vannak és ilyenkor az útkezelő fizette volna a károkat ha jól tudom, na és az lett a vége hogy a gyereket büntették meg! ez Magyarország!
azért mer a tavasszal elesett motorral a vizes uton
és nem elég hogy összetört a motor de még meg is büntették meg bevonták a jogsiját 2 hónapra
valakit láttam délután győrbe kék motorral, szerintem még utoljára motorozott egyet
lemaradtam egy kicsit, miért vették el foregon-nak a jogsiját?
neked elvették a forgalmit,foregonnak a jogsiját,szerintem társuljatok
(nekem meg túl sok kerék van a forgalmimban,szóval kussolok )
Jó estét mindenkinek! Motorozik mindenki azért van ilyen pangás? Nagyon helyes!
Dehonnemnincsenvan! Tecskó parkolóban is van szerpentin. Meg aztat lehet is kapkodni a teszkóban is meg a lidülben is. Amúgy Csesznektől mintegy 60Km-re van Székesfehérvár. Pont útbaesett volna nektek.
tavaj nyáron vettük ugyhogy lehet hogy most nincs
ha már megnézed akkor a praktikerbe meg a baumaxba is nézd meg hátha ott van
azt nem szabad
akkor kinézek lehet oda
mi egyszer vettünk valahol
vagy metróba vagy tescoba
az direkt ijen célokra van
vagy vágd le a kamion oldalárol
jut eszembe,ponyvát nem tud valaki olcsón?akár reklámfelirattal
kinti 'garázs' oldalára lenne 1 oldal kb 5*2m
bogyónak is ojan van csak már leharcolt
én lidliset használtam,occó volt(ezer vagy ezeröccá),600as sportmotorra még elég volt(tesztelve),tükörnek volt hely,renszámnál átlátszó(ennek mondjuk nem örültem )
alul 2-3 fém karika,persze fűzőt nekem kellett hozzá raknom hogy a hasa alatt is tartson.10*10*5 centi nem volt összehajtva.
és persze nejlon,de nem is értem miért kéne más,erről lepereg a víz(és elvileg nem szorul benne meg a pára,ez nem feltétlen igaz )
télre,fagyba hosszú távú kint alvásra mást vennék, esőre és 1-1 éjszakára tökéletes volt.
Mert kicsi
A Bogyónnak jóval nagyobb kell...
nekem louis-bol való a ponyva
kültéri, 4 évszakos és nem volt nagyon drága 4000ft
az nsr-re bőven rámegy csak a tükröket be kell hajtani mer elől nincsen kiszélesítve
Meee' szerpentinűni köllött ! Arra meg az senemsincs .
Nemtudom, de olcsón jót nem kapsz, Ex!
Ezt te is tudod...
Ez náááááááááááájlon, Laci?
Hát ez valami borzasztó...
Ilyeneket lehet a legjobban lealázni, mert azt hiszi, bárkit megkaphat a kis naív plázapi..a...
Pl: Ne vigyorogj, úgy sem ba*zlak meg.
Vagy: Húzz innen, büdös vagy!

Higgyétek el, beválik, (már bevált párszor)
- Az ön tette minden kritikán aluli.. Ahhoz, hogy az esküdtszék ne életfogytiglanit adjon önnek, nagyon meggyőző magyarázatot kell adnia.
- Tisztelt bíró úr, az én feleségem olyan buta volt, hogy egyszerűen nem tudtam magamat kontrollálni és kidobtam az ablakon.
- Az ön magyarázata nem elég, és ha azt szeretné, hogy még azelőtt elítélnék az esküdtek, hogy befejezi a mondanivalóját, hát jobban teszi, ha hihetőbb magyarázatot ad.
- Akkor elmesélem... Egy tízemeletes házban lakunk az utolsó emeleten. A földszinten egy törpe család lakik. A szülők kb. egyméteresek, a gyerekek 12 és 14 évesek, 70, ill. 90 centi magasak. Azon a napon azt mondtam a feleségemnek:
"Borzalmas lehet törpének lenni. Szegény család, mind ilyen kicsik."
"Igen," mondja a feleségem, "igazi pireneusiak."
"Pigmeusokat akartál mondani..."
"Nem, pigmeus az, ami az ember bőre alatt van, amitől szeplős leszel."
"Az pigment..."
"Hagyjál már... A pigmentre a rómaiak írtak."
"Drágám, az pergamen."
"Hogy lehetsz ilyen kulturálatlan? Pergamen, amikor egy író publikálja írása egy részét."
Bíró úr, elképzelheti, hogy itt nyeltem egyet, hogy ne folytassam a beszélgetést, fogtam egy újságot és elkezdtem olvasni. Alig helyezkedtem el a kedvenc fotelomban, mikor a feleségem mellém állt egy könyvvel a kezében és azt mondja:
"Nézd, ez az amit egy író ír és könyv a neve, ha nem ismernéd még. Vedd és olvasd a "Pompadúri márkízát"!"
Kezembe vettem a könyvet és mondtam:
"Drágám, ez egy francia nyelvű könyv "Marquise de Pompadour", ne próbáld lefordítani a címét."
"Ez szép... Te adsz nekem francia leckéket, mikor engem egy egyetemi vektor tanított!"
"Annak nem vektor a neve, hanem lektor!"
"Nem vagy normális, Lektor egy ókori görög hős volt."
"Az Hector volt és trójai..."
"Hector egy területi mértékegység, te idióta!"
"Az hektár, drágám."
"Nagyon meglep a kulturálatlanságod. Hektár az istenek itala."
"Az nektár - mondom én nagyot sóhajtva."
"Fogalmad sincs neked, én tudom biztosan, még egy dal is volt amit két barátnő duóban énekelt."
"Nem duónak mondják, hanem duettnek."
"Már kezdesz idegesíteni, hogy vagy ennyire begyepesedett?"
Bíró úr, itt elfeketedett minden előttem, nem tudtam uralkodni magamon és kidobtam az asszonyt az ablakon.
A teremben csend... a bíró nagyot csap a kalapáccsal és azt mondja:
- Ön szabad, önvédelem volt. Én már Hektornál kidobtam volna.

- Mi a különbség a néger és a téli gumi között?
- Ha a téli gumira teszel láncot, az még nem kezd el rap-elni!

A 10 éves Rozika ül a nagypapája ölében. A nagyfater egyszer csak megkérdezi:
- Te Rozika, tudod mi lesz ha kivered egy vízilónak?
- Hát sok víziló sperma.
- És ha egy tevének?
- Sok teve sperma.
- És ha a nagypapinak?
- Hát sok nagypapi sperma.
- Plussz egy csoki.

Tegnap este egy csodálatos romantikus filmet néztünk a feleségemmel. Feküdtünk az agyban, átadtuk magunkat az érzelmek sodrásának, amikor egyszer csak a film közepén, a párom odafordult hozzam és így szolt:
- Te vagy a legidegesítőbb, legelviselhetetlenebb bunkó paraszt, akit a Föld valaha a hátán hordott, hogy dögölnél meg!
Bevallom ez annyira váratlanul ért, hogy kiesett a kezemből a vuvuzela.

Na többet nem spammelek, a biróságos kötelező darab :D
Ajánlom mindenki figyelmébe, felelősséget nem vállalok érte, mindenki gondolja át mielőtt rákattint a linkre:

Egy szőke plázacica napjlója: http://barbiee20.freeweblog.hu...
kb.
Hát ne tudd meg...
Egyik pillanatban ölelte a pasiját, a másikban meg ütötte mint a répát, meg üvöltött....
1 büdös nagy pofont érdemelt volna....
Pedig nem volt rosz nő :D, de ezeknél születési rendellenesség a hiszti :D