Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze persze!
Blacky és Dani extrém gokartozása vasárnap:
Kéne... .
Szeva, mentek valamikor gólyabulikra?
akkor vagy autóval mész vagy majd jövőre veszel motort
Szia!
Az a baj, hogy B-s jogsim van hivatalosan nem használhatnám, és a helyi rendőr kicsit tuskó...
Nem érte meg elmenni Esztétikailag nem volt gond.. itt ott voltak apróbb karcok, de ez csak papíron volt felújítva, kopogott benne vmi veszettül :( Marad a böngészés!
mz ts 125 műszakis van komáromba
http://www.kepesmotor.hu/mz-ve...
ezt érdemes lenne megnézned
igaz hogy nem sportmotor de legalább tudnál motorozni valamivel
80-90-et lehet vele menni tartósan
meg nem kerül milliókba az alkatrész
ismerem a srácot aki el akarja adni
nana .az enyém 200iá és nincs szétbaszva
nem 13 hanem 130*
Hát ebből a keretből simson, 50-70 között már nagyon szépen rendbetettek vannak, gyosaságiban még DERBY GPR50 ÉS AZ APRILIA rs50 van, de mindkettő 200 környékétől, és annyiért is vszinű hogy szétbaszottat kapsz. Én is most árulom az enyémet, 285 iá ba, de 13 ért nem fogsz olyat kapni amiben örömöd lesz, én 220e ért vettem az rs-t tényleg női tulajtól, nem fiatal vagány hülyegyerektől, mégis szét volt menve, és költhettem rá vagy 110e-ret összesen, de legalább rendberaktam a kövi tulajnak
Az a baj, többet nem tudok rá szánni, nyári kereset.. mert egyetemi ösztöndíj + "diák" meló = jövő nyár eleje, amire összejönne egy nagyobb keret.
Most emgyünk Tbányára, van ott egy tzr felújítva 50es vámpapíros, megnézzük, hátha.... :)
Gratula.
Még hozzáteszel pár 100-at és jó is lesz. Mosonmagyaróváron van egy jó kis motoros bolt. Nézz náluk körül. Van kínálat.
még alkatrésznek való motort se papirok nélkül....ill vannak, 70-150 ig, de blokk hátsó futómű nincs benne, csak a váz, az is papirok nélkül, pont ternap láttam asszem a képesautón
Sztem annyiért nem fogsz találni .
Gratula again !
Sziasztok,

Jelentem alásan ma 11:20 és 12:10 között sikeres forgalmi vizsgát tettem A korlátlan kategóriában, viva Pumuklee
Sziasztok!
A tanácsotokat szeretném kérni
Nyár elején megcsípett a motoros cecelégy 6év vezetés után egy élmény volt motorra ülni, 70el poroszkálni, teljesen más érzés
100-130e ft körül hozzá lehet jutni jó állapotú tanuló motorhoz(sport)? Mire érdemes figyelni vásárláskor?

Válaszokat köszi! :)
Te Boyhoska! Meg sem kérdeztem mikor ott voltunk nálatok. Nem jössz Pusztavacsra? Most csütörtöktől kezdődik. Vasárnapig tart. Mi ott leszünk. Jöjjöjön mindenki aki csak tud. Sőt. Mindenki hozzon magával mégegy motorost.
Szia Kis(z)lány
Ha nem fog most esni,jóban maradunk
Csőőőő! Milyen időt jósoltál mára?
Sziasztok Kisfiúk!

Jó reggelt...
na azért.én változatlanul azon vagyok h örüljön h ennyit kapott.tudom nem volt leírva minden.ettől függetlenül ha köcsög lett volna a helyszínelő most tehetné újra a jogsit