Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyi pénz 1 nap Kakukkozás?
pedig egyszer elmennék már, utána meg egy hét szabin leszek de azt nem itthon töltöm, egyébként mennyibe is fáj egy ilyen délután?

meg nem tom emlékszel-e akkor is veled mociztam épp, mikor én meg felmentem cseszneken a dombra
a demon sem igazán utcai sport gumi.bár én eddig meg vagyok elégedve a teljesítményével.mondjuk kopottan elég szarul tapad de ezt hallottam h a Pirellik hajlamosak.melegben jól tapad,esőben hidegben tűrhető
ja hogy hol ? hát izé ööö pontosan nemtom Zirctól nem messze valami 2. legmagasabb pontján a Bakonynak egy S kanyarba ami tele volt kaviccsal
picsába pedig akkor semmiképp nem akarunk menni mer tömegnyomor lesz rendesen
amarha mind1 nagy ijedtség után volt ám sírvaröhögés
pénteken vagyok csak szabad addig meg délutános
hol hozta össze ? ott figyel ám neki a sportdémon a pincébe de nem ám felrakná...... inkább füvön probálgatja a régit
jaja kár, Gegét kérdeztem de aztán mondta h dolgozol
csütörtök felé tervezünk Baluval egy Kakucsringet nincs kedved jönni? még nem 100% az időpont
crossozott egyet a fiú mikor visszaértünk hozzá épp a méteres árokból próbálta kitolni a motort , mi meg má azt hittük összetörte magát, aztán a francokat még csak el se burult de azt nem tudjuk h hogyan sikerült neki
szerecsés vagy tud valamit
fasza kép kár hogy melóztam úgy elmentem volna nah mit csinált a csoki kanyart egynesített?
mer mit művelt a csokkenroller ?
mekkora jó
thx to Balu mondjuk nagyon nem téptük neki
oks ,felvettelek közbe msn-re is youtubra nem dobtál még fel egy-kettőt?
Amúgy a videó meg tökéletes lett Majd megbeszéljük az állomány cserét.
Jah, jó kis karika volt. Csoki meg azt hitte endurózni is kell ,de legalább nem lett semmi baj
hu de homályosak lettek
Hu jó egy menés volt ez a mai még felvétel is készült csak sajna pont a Csoki akcióját nem örökítettük meg
Kellemes túrázást!
Nahszóval!
Motor Erdélyre előkészítve, csilli-villi, kuplung- és gázbowden valamint lánc lekenve szerda hajnalban indulás Hajdúszoboszlóra, ahol k**va nagy fürdés, majd tovább Erdélybe, ahol szép helyek, jó levegő, óriási buli...
Mára meg jó 8 mindenkinek...
Mai nap is megment.Merre volt a menet?Mi voltunk egy kicsit a Cseszneki parkolóban kávézni
PunciMaffia!
RIADÓÓÓ!
összejött amit mondtál.beírtam lyuktyúkba h 'edward feat' és kijött elsőre
http://youtu.be/7APflwi-TT4
má megin mindenki motorozik ?nekem ma annyi volt h elmentem melóba meg hazajöttem .ja meg PSP-n nyomtam az SBK09et
Nyomjuk tempósan?