Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cbf500 minden tekintetben a legjobb szerintem(ezt nem honda-pártiként mondom).ugyanakkor...a legdrágább

Na Dh:Tio Pepe a bem térnél vagy don pepe a plázánál vagy pizza hut a baross úton(23ig nyitva!)
mást hirtelen nem tudok.én csak fél9re érek oda,8kor még komáromban leszek,aztán csinálok egy home run-t,és ha 120as átlagom lesz akkor nem kések
Tisztára elferdítetek, egyre inkább hajlok a kawára:D, bár egy hondát jó lenne élőben látni, bár ahhoz meg az alkatrész drága állítólag, yamahától meg eddig mindenki óva intett hogy nagyon szervízigényesek.
azért nem egészen mer és nem 200-al mentem
de volt régen valaki a gp-ben aki száraz uton is minden féktávon ijen supermoto stílusba fordult el
Ez nem érdekesség...Tény...
ER-5
ja az er5 mellett van a vízhűtés az biztos
főleg hogy a venti leálított motorral is visszahűti rendesen.
Érdekesség egyébként hogy gs500 ból sokkal több van eladó mint er5-ből
A GS500 mellett szól, hogy az idomos változat szép is....és szélvédett...
Motorozni meg lehet vele tanulni...
Sőt...ha nem akarsz állatkodni, arra célra tökéletes...
Viszont a kawa vízhűtéses...és erősebb picit....
Meg franc tudja...én jobban egyben érzem....és ezt most nem azért mondom, mert kawa...
Viszont a levegős suzukik azért csipkedni is tudják az olajat....
Szal nem rossz de figyelni kell rá...
Az fent van itt is .
Jójaz .
Mi összesen mentünk 1 órát rutinpályán + városban...
Persze vizsga előtt alá kell írni, hogy levezetteg az előírt óraszámot...
lehet, azért írtam hogy biztos mindegyik gyártónak vannak jól eltalált gépei, és valószínű hogy van olyan ami 100x jobban kezelhető, stb, mint az er5, de én most ezzel mentem és bejött, szervizelésre, meg anyit mondott Gyula bá, hogy 5 év alatt most kellett valami szimeringet kicserélni rajtuk és nincs velük semmi gondja.
nekem aztán mondhatod.mintha ismerném Győr pizzériájit.beülhetünk akárhova csak ne a lá dolcséba .pizza az oké nekem.fagyi van itthul is
mert nem mentél még CB 500al
Gs500 at nézegettük asszonnyal, de így hogy most az er5-el mentem is így ez is bejött a képbe, majd meglátjuk :)
Neked Kawa kell...mert van ízlésed...
remélem is hogy nem
szerintem nem marad el,én is mentem esőbe.sőt imádkoztam érte,inkább mint 40 fok és protektoros ruha...
remélem 4 re eláll, nem szeretném ha a mai rutin ez a buzi eső miatt maradna el. :)
Nekem bejött, bár sok összehasonlítási alapom nincs, de mint kezdő motorosnak, az volt a tapasztalatom, hogy nagyon könnyen kezelhető, tanpályán kis sebességnél egy kis kuplungjátékkal könnyen írányítható, alacsony sebességnél is jól dönthető, nem akar felborulni(8as), negyon el lett találva a súlypontja, a sebességeket szépen határozottan veszi, az ürest sem kell kotorászni, 1 esből, nem ugrik fel 2 esbe. Tehát tömötren nekem nagyon kellemes és élmény volt vele motorozni, mondom ezt úgy hogy eddig nagymotoron egy 125 ös endúron ültem, és naponta egy RS50 es apriliával járok, tehát nulla tapasztalattal, gond nélkül kimentem vele a tanpályára, úgy hogy élveztem a motorozást és nem azt kellett figyelni, hogy mire mit reagál a motor, egyszerűen csak élt velem. De mondom, tapasztalatom nincs, biztos a hondának, Suzukinak is vannak olyan motorjai, amik így el vannak találva, nekem bejött.
kurwa időjárás
Ezen már tegnapelőtt túl voltunk, tudom hogy volt az esküvődön, azt hogy honnan ismeritek egymást, de csak 30 perc volt :)
óó ez az,kösz Simo.ezek szerint a motogp-s kulcsszó miatt nem találtam,pedig a donington park megvolt
Csoki neked is így ment?
hát szerintem a parkoló meghódítása elhalasztva,mert én az előbb fürödtem.akaratom ellenére...meg mellém csapott be a villám, azt hitte megfélemlít
Pénteken.az ma van?akkor ma
Tetszik?
Kawa...
Megyek ma, délután 4 re :) meg szombaton reggel 8 ra is :)