Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugy tudom hogy ingyér lessz minden
de tényleg beszéljük már meg hogy mikor meg hol találkozunk holnap
Boyhoska! Meddig vagytok szombaton nyitva? Odagurulnánk kicsit megnézni a kínálatot, ha nem gond.
Laci, ez a vásárosfalui rendezvény ez hogyan van, belépő mennyi? kaja mennyi? ilyenek
azért nem lehet javítani mer a szó elszál de az írás megmarad
nem kifejezetten az er5-re, miért nem lehet hozzászólást javítani?
Most lehet hogy marhaságot írok, de lehet laci a kawára gondolt:)
most néztem meg a használt motorokat
a leg régebbi er5 az 1997-es évjárat
a leg régebbi gs500 az 1989-es évjárat
1987-be még nem is volt er5
Csak ré kellene jönnie a kereskedőknek, hogy saját érdekük, hogy visszajáró ügyfelei legyenek...
Mi sokszor még akkor is bepróbálkozunk a gyártónál, ha tudjuk, hogy az esetleges hiba nem számít garanciálisnak... Nekünk ez nem kerül semmibe, ha összejön mindenki örül, ha nem, a vevő akkor is látja, hogy nem rajtunk múlt a dolog...
Mondjuk sokszor halljuk is, hogy nem ez a "jellemző" hozzáállás itthon.
Na elolvastam én is.Jellemző hozzáállás.Amit ti is írtatok:ez nem kawa,ez magyarország.kíváncsi vagyok mi lesz a végén belőle.bár meglepne ha a magánszemély győzne.kis kenőpénz az igazgatótól a "független vizsgálóknak" aztán kész
jövő hét pénteken lesz a rutin vizsgám :)
Mikor lesz már 4 óra? mennék már vezetni :)
Itt a magyar hozzáállásssal van a gond....
Mert mindenhol mézes-mázasan eladnak neked valamit és utána szinte meg sem ismernek....
Egyetértek Pumuklee-val...
majd még úgyis alakul a kép, majd tavasszal veszek csak, addig nyitva tartom a szemem, próbálgatok, aztán majd elválik. Újat meg első motornak, ha lenne rá keret se vennék.
Rendszerbe való lejelentéstől számított 1 hónap alatt kellene csengetni... Ahol én dolgoztam, ott ez működött...
Szerintem a motorvásárlásra ugyanaz vonatkozik, amit a ruháknál is elmondtam... Próbálj ki minél többet (akár a RedBaronban is van rá lehetőség), aztán utána dönts. Azek a kis 500-asok sokmindent kibírnak, ha rendesen karbantartották, elnyűhetetlenek. Az sem lehet véletlen, hogy a GS500 rendszeresített rendőrmotor Japánban... Azokba azért beletekernek néhány km-t.
+ szerintem érdemes azt is számításba venni - mivel nem új motorban gondolkozol - hogy melyik gyártónak milyen a helyi alkatrész ellátása. Ilyen szempontból a Suzuki a nyerő + az ő alkatrész áraik a legbarátságosabbak a 4 japó közül...
kb, csak azzal van a baj, hogy a mai "zsidó" (tisztelet a kivételnek) cégtulajok, nem fogják kicserélni neked, mert kb 2-3 hónap mire a gyár kifizeti neki, vagy küld egy olyan terméket amit cserélt, addig meg áll benne a pénze, és ez magyarországon nem divat, hogy elégedettségbe fektessen pénzt....sajnos ez az eset a kawán csapádik le, pedig a tirpák ügyvezető és ker igazgató tehet róla csak, nem a kawa.
Sajnos ezzel a márkát is minősítik. Ugyanezt meg lehetett volna oldani kultúráltan is, tudtommal a garanciálisan cserélt alkatrészek árát utólag a gyártó megtéríti, így az importőrnek mindez egy büdös fillérébe sem került volna...
Aprilia 159
Honda 231
Kawa 86
Suzuki 231
Yamaha 227
és eszembe sem jut azt mondani hogy ami jó arra van igény
sokkal diplomatikusabb volt amit az előbb mondtam
Csoki!
1987-2005-ig neked 7 év telik el?
a baros uton már nincsen pizza6
écsen is van jó kocka pizza
de a kawa semmiben sem csinált olyan tömegtermelést
nézd meg a boncteremből az az 1000 teszt visszaadja kb hogy kinek mennyi a részesedése itthon
holtáig tanul az ember
azért mer 20 év alatt a gs-ből többet gyártottak le mint az er5-böl 7 év alatt
hát kiábrándítottál
akkó' mondjon valaki finom tésztás helyet,ami 11ig nyitva van
kiábrándítalak, a pizza hut vagy 2 éve kivonult győrből a legjobb tudomásom szerint, asszem könyvesbolt lett a helyén :)