Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kartingteam2001.sk/... Szerdahelyi
http://www.kakucsring.hu/html/... Kakucs
Csak azért dobtam fel a lehetőséget mert egyik 45-re van tőletek.Másik 160km-re
Nekem teljesen mindegy hogy hova mentek.
Kakucsra akarok majd 1x menni én is mert ott még nem voltam.Csak ez itt van a pofámban az meg azért nem
a Dunaszerdahelyi gokart pályára gondolsz? át sztem kakucs azért picit nagyobb annál , meg azér jobban ki van már építve
igen :? én nem láttam még kakucsot, de hát ha annál kisseb lehet tényleg jobb lenne oda kinézi, de most kivételesn úgy hogy ott leszel te is meg mondjuk gokartosok nem tolnak le
Semmi extra csak írtad hogy pici a nálunk lévő gokartpálya.Én meg válaszoltam hogy a Kakucs mégpicibb
nah jó most végképpp nem értem mivan mivan probálsz itt estére összezavarni?
Igen,igen,Bocs,nem pontosítottam.Az a gokartpálya amin jártál,nagyobb mint amit említettetek.Mivel emlgettétek azt gondoltam feldobom kérdésnek ezt
nem tudom hogy te most pontosan milyen pályára gondoltál, én szlovákiába csak valami gokart pályán voltam, azért kérdeztem hogy te mire gondoltál?
Kakucs még picibb
Vagy ott az skring de az 25perc-20 euró 5-óra után,vagy 6
csak neked szurkolnék
akár beöltözöl pompom lánynak aztán szurkolsz a pálya mellől tescoba már úgyis meg kezdted az idei őszi női ruha kollekciód összeválogatását ahogy néztem
ja és ha már ott szurkolsz úgyis egykét képet csinálhatnál igazán
jó hátha téged letologálnak akkor én mit csináljak ott ? szurkoljak ?
arra a picire? vagy valami nagyobbra gondoltál?
hehe ja kipróbálnám szivesen csak letolnának a francba a 400-mal már e ringen is kerülgettek csak, meg az picit drágább is de ezt ex tudná igazán megmondani h pontosan mennyi aszem valami 24 de az egséz napra
mivan?itt szó sem volt ilyenről .te azt mondtad h a SportDemon a legjobb gumi én meg azt h tényleg jó gumi de...csak elmondtam a véleményemet róla.az MT75nél kategóriákkal jobb
ugorjatok átt az itteni pályára.Kergetőzünk 1 jót.ez csak 45km tőletek.
viszont a pannoniaring az nincs is messze az a pálya nem jönbe ? vagy az drága?
most komolyan arról vitatkozol velem hogy egy hideg gumi nem tapad jól? nem nagyon tudsz sztem a kategóriában jobb gumit mondani( ár/érték)
160
baszki már el is felejtettem , hát ja mihez képest nemsok.. hát nemtom megkéne nézni hány km-re van térképen
azért ne ájuljunk el tőle .hidegben kurva kemény tud lenni.gedeon azt mondta rá h "nincs túlfújva véletlenül?"mondjuk mikor mentünk nyuszira már nem sok hiányzott a koptatóig .csak inkább nem kísérletezek
"egész napra 08 - 18 óráig 6 000 Ft / fő
fél napra 13 - 19 óráig 4 000 Ft / fő

Személyenként fizetendő "

sztem elég elfogadható csak ez is elég messze van
jah nem sok, ha a szomszédba laknék, hány km is az innen?
még az nsr-ed volt azt te csak arra lettél figyelmes hogy mennyire lemaradtam mikor mentünk vissza Győrbe, hát a buszmegállónál lévő kanyarba felmentem a dombra , nem sikerült bevenni
délutánra azt mondta Balu h csak 4000 , az azéretr elég ó
milyen dombra? most nem ugrik be így
hát a SportDémon azért pedig odabaszós gumi utcára egy 500-asra bőven elég sőt sztem pályára is, nem hogy egy 125-ösre