Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fú ez kicsit buzis ki ez lány?
A lila felsőt vette hozzá.Azt mondta így cuki
(kicsit beremegett a kezem)
csoki te akkor jösz holnap ugye?:
holnap délelőtt othon leszel?
megyek győrbe motorral és ha ráérsz akkor odamennék hozzád ruhát nézni
hát amióta nincsen tv-be moto gp én azóta nem nézem
régen mindíg néztem amikor a talmácsi még 125-be ment aztán ami óta megnyerte azóta már nem érdekel nagyon
Te hol élsz csokifijú?

Hetek óta megy a cirkusz, hogy jövőre valszeg ducati....a yamaha elköveti ugyanazt a hibát, amit 2002-ben a honda...inkább a lorenzo kell nekik....
nem ugy volt hogy addíg marad a yamahánál amíg akar?
Ezt nem hiszem el komolyan mondom.....

Rossi nem tesztelheti az új Yamahát
mostmeg egyedül marattam?
most pizzáznak
megyek, én is eszek valamit aztán visszajövök
Nem mondod?
gyere te is Pumuklee ma pizzázni, 8:30 kor a biluxos Lidlenél van a tali!
valld be.a csokival padtársak voltatok nyelvtanon és egymásról lestetek
annyira vigyorgok vezetés után, nekem ezek a ly és pontos j most nem megy :D nézzétek el :)
én nem estem, amikor ojan volt letettem a lábam, sokat segít esés ellen
ha nem írod én észre sem veszem .a csokinak meg úgy hejes .te nem jövöl pizzázni ?...dehogynem
nem kérdezzétek hogy hogy sikerült az ijeszt szót ly-al írni, azóta röhögök magamon
Húú, szuper. Mi minden második vagy harmadik "edzést" kihagytuk annak idején, mert állandóan ömlött az eső
Aztán meg hárman-négyen voltunk két motorra
Olvastam milyen jól ment a nyolcas. Én eltaknyoltam nyolcas közben Rongyolt is oda a fél rutinpálya, hogy lszedjék rólam a motort
Honda nem indul meg annyira visszaváltásnál de azért bemozog még szárazon is.kanyarból kijövet gázra viszont annál inkább .tegnap majdnem keresztbeálltam
Jó ám, visszaváltásnál, kicsit durvább kuplung és tette is a picsáját a kawa :)
Persze hogy volt, Gyuszi bával nem ilyeszt el minket egy kis eső, kifele még esett, de aztán elállt, visszafele megfogott egy lámpa, kicsit megforgattam az er5-t ne csak az alapjáratot ismerje :), meg aztán fordultunk még egyet, mert az Mz-t is vissza kellett hoznom:)
Holnap reggel megint megek 8 ra:), aztán ahogy végzünk és a jó isten is úgy akarja, akkor utánna megyek vásárosfaluba, Laciékat zaklatni :)
nagymotorral is kurva jó ilyenkor menni mer csúszik
nem bántásnak de az nsr nem sokkal nagyobb mint a simo
nem szar
csak ijenkor nemjó nagymotorral menni mer csuszik az ut meg hidegvan
öcsém már el is ment a simsonnal
miért a simson szar? mert sztem szar idő van