Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali hányan megyünk , merre, és mennyivel?
Kicsit másnapos vagyok de lehet elmegyek veletek én is
Irány? Tempó?
Hali mindenki!
Eszti jobban van, én is kialudtam magam..majdnem..
Ma meg készülődés az Erdélyi túrára...
Motorelőkészítés és cuccpakolás...
Nah cső mindenki...
Semmi gáz, észrevettük és következtettünk....
szép napot!
Délután lesz egy kis bakonyi kanyargás. Találka 15:00-15:15, gyárvárosi Shell kút.
Van a Motorrevü, Superbike, akkor a ...........ennyi jutott most eszembe, azokra gondolok amikbe sportosabb motorok vannk..
balu monta hogy délután lessz valami gurulás a bakonyba csesznek is bennelessz
ki akar jönni?
Miujság erre?:)
Viszont
Jóóó reggelt!
Csak vasárnap leszek a tesztvezetés miatt pest-közelben,így ez kimarad.Ha tavaszra nem felejted el hogy ki volt anno az az nsr-es aki lehagyott(az első 5 méteren... ) akkor lesz visszavágó.addig ilyen szél és esőmentes járművel kell közlekednem
Azért mire visszajövök remélem meglesz a 2:00
Jó reggelt, vagyis egyeseknek jó estét. Nem, nem engem kerestek...:-) tényleg jó volt a tegnapi nap, remélem jövõ szubotá is el tudunk nenni. Na jó pihit mindenkinek így vasárnap.
Csá
Na otthagytam Bogyóékat a Vertigó előtt, megyek aludni :D
az sem vonz túlságosan
hmm tavaji az szép volt, mind a két barátom lerészegedett, az egyik megnyerte a motorszépség versenyt (929 essel ) a másik meg a bolkdobó versenyt, jó buli volt,....
Idény folytatás :)
Dunaújváros környékén csavarogtunk.Csak leugortunk haverhoz 1 cigire
Volt CB-m is 10 éve.
Amúgy szerintem minden motor a maga módján jó meg szar is valamilyen szinten
megyek ha tudok de nem akarok fellépni
amugyse vagyok hmm
tavaj is akartam menni csak akkor kicsit szét kaptam a motort és nem készült el időbe
Az tuti! Ismerősöm szervezi, majd megpróbálok beiktatni egy rögtönzött koncertet! De neked is fel kell velünk lépned!
Jaja! Reméljük idén jó idő lesz, nem olyan mint tavaly!
Tavaly inkább dagonyatalálkozó volt, nem motoros!
Te is jössz?
majd szerecsenybe lessz koncert
Sziasztok!
Jó volt a mai nap! Szerencsére nem áztunk szarrá, kiröhögtük magunkat, meg jó volt a társaság! De legközelebb nem hagyjuk ki a koncertünket!
Bogyó az én seggem akkor is jobb mint a tiéd! Ja és nem én törtem el a padot! Hanem te voltál a nagy BARACKOCSKÁIDDAL!
Eszti te megy GYÓGYULJ MEG!
akkor lessz szerecsenybe motoros találkozó
nem tudom.ha dolgozok akkor csak 3ig.mer?