Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megyerről pont 174 .
Hétfőn kanyargunk egyet... ha van elég bátorságod jöhetsz .
Vagyishogy ő...
Hát ha lefotóztak, nem úszom meg olyan olcsón .
ja igen.most jutott eszembe.az egyik vendég megnézte a motoromat és mondta h neki volt Motoguzzi de azt mondta az is tipikus olasz motor
Jó reggelt, bakker tegnap megnéztük azt a motoguzzi-t, ilyen trágya motort még életembe nem láttam, majdnem elsírtam magam, hogy lehet egy motort így elhanyagolni. Erre azt mondja hogy ezért ké érte csak 500 at, mondtam neki ezért 100 at nem adnék.
Addig le tudod dönteni a motort amíg el nem esel, ha már elestél megmondom, h ez már sok volt
Irány Kakukcs,nem rossz az a pálya, főleg a kissebb motoroknak!
na elmentem szemerére,mire visszajövök jók legyetek
meg találjátok ki hogy lesz-e elég program ahhoz hogy lemondjam a péntek-szombati balatonomat...
mérnem igazit veszel?
most ha azt mondom hogy kocsival megyek megint megcsapkodsz,szóval csak annyit kérdezek hogy szorítasz nekem is helyet?
Ja, amúgy jó reggelt fórumozók!
Még belesek majd, csak húzom az igát most...
Az alkesz mindenit....
jah Kalev eljöhetnél fényképezni, meg szurkolni, pom-pom-ot hoz a simo kisszoknyát meg már néztem neked a tescoba
nem csak lehet.. kalevot meg visszük fényképezni meg szurkolni
lehet akkor megyek én is kakucsra pénteken, Kalev esetleg nem jösz el te is?
"airsoft fegyverem " mi a rosseb? saját fegyvered nem jó vagy mivan ?
Előbb úgy megijedtem, hogy ittam egy sört, aztán bealudtam . . .
Holnap bedobom és megnézed!

Na, iszok még egy sört és megyek vissza aludni . . .

Ha ebben a hónapban sem kapok levelet, akkor már három - null ide . . .
az egész megvan durván 15.000 ből de talán kevesebből is ha nem sietős az autópálya és megtudom etetni 4,5 ből, hát nem tom talán belefér de akkor megint nem lesz airsoft fegyverem
160km mér msn olcsóbb vagy mi? akko felmegyek
hány km kakucs 170? a faszért nem vagy fent egyébként msn-en ....
hát ótópálya matrica ugye 765ft , 4000ft a pálya díj 8-12-ig kb , benzinpénzt meg te tudod nemtom mennyit eszik a gs
nah jó akkor tiszta lappal mennyibe lenne benne oda uttal meg vissza uttal? pályamatricával meg mindennel?
pannonia ring 24000 körül van ha jól tudom kakucs meg 4000 + a benzinpénz sztem többe jönne ki pancsi ring ráadásul az is egy 70km
de komolyan az már sok lenne ebbe a hónapba, a pannonia ringre még csak csak elmennék de ahoz meg kevés vagyok.... bár nem hiszem hogy péntek reggel sokan pályáznának