Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ex holnap mehetek bőrruhát nézni?
amikor a motorkiálítás volt ott eto parkba akkor esett az eső és nekem nem tapatt a gumi eléggé
vissza böktem eggyet aztán már ment is a hátulja
majd valamikor el kéne menni oda kanyarogni
hát csak a vezetésre (van más is?).
De mára megoldódott,déltől fogok menni.pénteken este te nem jössz el?Bár nem tudom hogy 1 vagy 2 kocsival megyek,de ha kell szinte biztos hogy lenne helyed
Kalev!
Regisztráltál az arielatom.hu-n?
ja és nemcsak hogy leadja az anyagot(mert különbözetire nekem ugye már mindent tudnom kellett) hanem hogy az óráim kétszeresét vezettem
kérdezte mindig hogy szeretnék-e jönni holnap,még akkor is ha nincs szükség a gyakorlásra?mert hogy nyugodtan mehetek.ez a nemmind1. autóklubnál csak megjegyzésként mondom 20 órából szerintem 1-1,5-et vezettem.
hát én utána adtam oda,bár arra nem gondoltam mi van ha megbukok
de nem is kellett.ugye...az a nem mindegy ha valaki motiváció nélkül is ugyanolyan jól oktat.én ezért adtam utána.de nagyobb jelentősége nincs.

Ja Dh azért én pizzamániásként örülnék valami ilyennek pénteken,mert egyrészt a fagyi 5 perc,másrészt 8kor zár.Mekit,Börgerkinget stb utálom.Szóval mondj egy helyet ahova be mersz ülni.Akkor foregon tuti jön,ti ketten,meg aztán kitudja.
elhiszem, az rs50 nél jobban ment :) és ha csak úgy viszek neki egy üveg bort nem sértődik meg gondolom?:) vagy csak vizsgára/után?
csak annyi a kikötése hogy ne kannás legyen
illetve én még korábban beszéltem erről vele,direkt
nem rossz az er5,csak leéltség vagy beállítás(karbi elrontás?) miatt hogy is mondjam...'nem jött át'
azért a gs(pedig gyengébb gyárilag) jobban ment(mondom ezt úgy hogy délben kawát,3kor a suzit vezettem,tehát bennem volt még az érzés
mi is ma a másik sráccal le le maradtunk és kettes 3 asban kicsit megrángattuk a szarvát rutinpályáról visszafele:)

Milyen bort szeret?:D
hát mi tagadás pozitívan csalódtam nsr-rel is mikor először elcsalt ide.szerintem derekasan tapad a parkoló,ha az úton mész nem a térköveken.
én is egészen jót döntöttem itt gs-sel ahhoz képest hogy nem is az enyém és ruhával is félig voltam felszerelve.
meg jó gumit vett a kölyök hátra.pedig nem hallottam én sem ilyenről
ma volt a forgalmi.
ha úgy gondolod a végén,én leteszteltem,szereti a bort Gyulabá
visszafele szabadon engedte visszavinni az er5öt...volt ám ereszd el a hajam
Jogsi hogy áll?
Ilyen tanárokkal, viccelsz, shimán

Bár a kawa nekem tényleg tetszik De miért ne piszkáljam az alvó oroszlánt?
Még mindig nem bírtam lehervasztani a mosolyt az arcomról, igen jó volt az er5-tel menni, kifele is én vittem a pályára, meg vissza:)
Holnap megyek Laci, majd megkérdem :) A 8 astól féltem a legjobban és az megy a legjobban :D
ahá akkor eről beszélt lajos papa itt folyik a "pályázás" , mondjuk tényleg olcsóbb mint egy ring
majd fölszerek egy szögmérőt az elsővillára ha megyek csesznekre
nekünk mindegy hogy ki nősül
te mész esküvőre motorral?
attól függ
én sztender nélkül már meg voltam vele elégedve,de sztenderekkel nagyon hamar leér.40 és 50 között sztender nélkül,tippre 45.
az nem az Aller tesója tudtommal,hanem Horváth Rolandé, Cser Janinak a haverja,mellelsleg itt van a kérés: Cserjanitól lopva iwiwről:
MOTOROSOK FIGYELEM!
Cser János: Horváth Roland ezt írta: Szeretnélek titeket megkérni,hogy gyertek el augusztus 07.-én,most szombaton, Csornára,mivel bátyám megnősül!díszkíséret céljából!
Gyülekező 15:45,csornai lidl parkolóban!
Mindenkinek köszönöm aki eljön!-hosszú baleset mentes nyarat,és széles utat kívánok!
gondoltam szólok...
nsr-t hány fokba lehet dönteni?
nem egészen.a gsr szerintem nem ilyen keskeny,így nem dönthető 55 fokot talán még 50et se.egy keskeny sor2es kéne,600ccm-vel,100+ lóval
mást nem kérek köszönöm

Neked mázlid volt .
ugyérted hogy gsr 600?
ühüm...
aztán milyen kanyartempóra jó az a 3 fok dőlésszög mikor karcolok vele?
a gs 600asban nem lenne rossz.úgy értem ugyanúgy 55 fokos dőlésszög(amivel csak mondom az top3-ban van a forgalmazott motorok között),csak nem 45 ló,hanem teszemazt 110
és túrakormány persze
vegyél csoppert
azt elég könnyü ledönteni lábtartóig