Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A müller az egy bót, a kika mellett van,abba a bevásárló udvarba. Family center vagy mi a csöcs a neve. Annyi ilyen szar van már Győrbe,hogy az ember el sem igazodik,melyik-melyik.
Hát ez kész,ez a fórum, Mint az óvoda baszki!
na mind1 haggyuk ezt a témát inkább
mert azt akarom h 10 év után is elinduljak Madridba és vissza szívbaj nélkül
Z750el már fel se ülnél mögém ?ha csak ez kell ahhoz h hozzámgyere ...neked bármit édesem
akk vegyél egy 636ot és feleségül mek hozzád...
ez nem igaz .igen is szép motorok...mondjuk aaaaaa:Z750,636,ZX-10,ZX7
lehet mert egy hondán csücsülsz ,
csak mert folyton mondod h egy fos...
eztet meg honnan veszed?
nem is szereted...
és az h én szeretem a Kawasakit az nem számít semmi? isten ments h veled veszekedjünk
jani hagyd! nem számit!csupán csak már kicsit sok volt a hülyeségeitekből ennyi nem értem miért kell basztatni az embert egyszer még oké kétszer is de ti már vagy 1000szer szoltok be! nem motorozok rég ota lofaszt se tudok az egészről csak azért hagyd szeressem már a kawákat oké megengeditek?köszy...
és sztem ezzel a mondattal zárjuk is le a témát mert már megint velem veszekszetek

amugy köszy márkatárs hogy mellém áltál jol esik
most ez mi a szar is?
nekem azért hijányzol ám
baszki nem jövök fel 2 napig erre vagy 20 oldalt írtok.... ezt azért nem olvasom vissza, történt valami izgi esetleg vagy valami fontos, értem ez alatt aazt monjuk hogy kalevnek lett mocija vagy ilyesmi ?
De igen.
Ment mail.
Egyébként a kép a törött 10-es röl nem a József Attila úti Kawa szervizbe készült igaz?
Mivan?Megint ződ sütit ettél? ui. cserjani ezt most nem a kavára értettem!
azt akartam írni h írok mailt mert épp elkezdtem írni csak belekeveredtem
Ezt most mire érted?
faszom. írtam mailt
írtok mailt