Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miből gondolod ,hogy emiatt tünt el.Lehet ez is az oka ,de lehet ,hogy nem.Ha tudsz valamit kérlek oszd meg velünk.Bár ha berágott azt sem értem mert még nincs is olyan mocija és tényleg csak szeka volt.Ha ezt komolyan veszi akkor inkább hagyjuk!
Igazából az a csoportos motorozás lényege ,hogy senkit nem hagyunk ott!Aki ilyen az menjen egyedül!
Aha,ő volt az,aki elviharzott a fórumrol,vagy nem?!
bikerinára gondolsz? én már bemutatkoztam neki,rám biztos nem sértődött meg
Az ember mégis megsértődött,talán kicsit tulzásba viszitek.Megmondom őszintén nekem se tetszik!Amugy meg nem biztos,hogy több tipust probáltál,bár ki tudja. És eszembe se jutott beszólni.Mentünk már ugy 300 km-re sirokra motorostalálkozora,hogy egy 125-ös srác is jött velünk,és nem hagytuk ott...
Végül is még szerencse ,hogy szóba állok magammal!
Hóóó.Kicsit homályosics fel légyszi mi az a müller?Oldal vagy bót? Nem kell kiröhögni!
Köszi szépen! Látszik nem ismer a srác.ha igazán fikázni szeretném nem így tenném!
Neked most mi a bajod?Nem motort fikáztam hanem embert szekáltam és azt sem bunkón!Fórumoztunk ökörködtünk.Egyébként ha rendesen utána olvastál nekem is volt igaz kicsit öregebb.Különben is kinek a motorját fikáztam mutass 1 példát!Mivel szerelő vagyok ezért valószínű kicsit több típust lovagoltam meg mint te ezért bőven van hasonlítási alapom.Minden motornak meg van a maga szépsége független a színétől márkájától és ccm től.egyébként most pont te fikáztad az enyémet.De mielőtt beszólnál ,hogy akkor miért ilyen kis szarral járok közlöm ,hogy lakást vettem és mivel moci nélkül nem bírom ki és ez olcsó ezt vettem!
..szerintem minket nem kell komolyan venni ...ez csak poén.jó persze néha már kicsit sok belőle, de ha komolyan fikázni akarnánk akkor azt nem így tennénk.
Ha kimész a müllerbe,ott volt egy csomó Mucsi film.
gedeon,tudsz te azon kivül mást is,mint hogy más motorját fikázd?Tudod abba a társaságba akikkel én szoktam motorozni van mindenféle motor,a csoppertol,a supermotoig,de még turamotor is,mégis jol megvagyunk.Attol,hogy én gyorsaságizok,és ráadásul kawám van,még nem szólom le senki motorját!De ebbe a fórumba ugy néz ki ez a menő,a más motorját fikázni!Nézd meg te mivel közlekedsz,és utána fikázz...
A filmet meg tudja valaki szerezni?Fekete város
Ezen sírtam mikor először meghallgattam! Róóóland.
Na remélem most jó! Ampervadászok
Hupsz valamit elkurtam neki futok még 1 szer.
Ezt halgassátok!Imádom ezt a szép magyar beszédet!Én méd mindig szakadok! Magyar nyelv
Nekem jó darabig az volt a melóba járó gépem Csíptem olyan hangja volt mint 1 chopper mindenki megfordult aki meg messziről hallotta azt hitte jön egy gép mint állat oszt félóra múlva 30km6h val elpöfögött egy Babinkó!Ja és az összes csaj megnézett!
Nekem az már történelem! Akkor még nem nagyon volt más csak simson meg babetta.
én meg már mentem vele tejért mégsem vagyok rá ennyire büszke mint te
az nem lenne rossz egyébként,lecserélném a nissanba azt a gyártási selejt blokkot.bár a tachográf így is egyeneset húz egész nap apunak(86km/h végig)
Mi randalíroztunk télen babettával,meg egy 125-ös robogóval (típust nem írok,nehogy valaki megsértődjön ). Meg kétszemélyeztünk haza a diszkóból,enyhén ittas állapotban.
A Babetta az salakmotor csak nincs rajt kuplung meg betekerős
de amúgy salakmotor
A fogyasztás is kedvező lenne 40l/100km!