Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erről beszélek én is
nektek régen ilyen nem volt és irigykedsz,igaz?
Persze persze. Egyszer a szomszéd apjának az unokaöccse mesélte a sógora a nénikéjének,hogy a tanárnője mesélte,hogy a kersztapja hugának az ángya szivarja,látott egyszer olyat aki már olvasott ilyet.
most hustler és superbike van
(a hustler-ről csak hallomásból tudok természetesen
Jó jó!
mindegyiken túlléptem 14 éves koromban
Mit? Motor revüt vagy playboy-t?
a válaszról jut eszembe:
utolsó mondat:nem úgy van az sztálin elvtárs!
na szóval én is a képek nézegetéséből fejlődtem ide,úgyhogy keress valakit aki először arra meg tud tanítani.asszem foregonnak már megtanítottam azt a szintet,keresd meg.
engem is taníccs meg
Nem fogod elhinni,olvastam
Most mi van? Kóstolhógatsz?
te itt te nekem te?
Na mi van papír nyulak? Sehol senki?
Délután is motoros idő volt. Legalábbis nekünk. Az enduros ilyen állatfaj. Amikor minden motoros elteszi a motorját,ezek akkor jönnek elő,és rajzanak az erdőbe csapatostul!
délelőtt még motoros idő volt, gondolkottam hogy megyek egy kört de délutánn már esett az eső ugyhogy megnéztem a GP-t, elég sok bukta volt
Megjöttem a Bakonyból,azt megmondom,hogy jobb lett volna,ha gumicsónakkal megyünk! Cefet nagy volt a dágvány,de igen igen fasza volt. Lehetett küzdeni,egész nap!
Én is ezt olvastam.Ehhez képest állitolag a Talma gyári apriliás lesz...
de én úgy hallottam h a 600asok közt az összes Honda blokk lesz ...azért mondtam h azok nyernek majd
De igen,egész nyáron ott állt.De már uj ruha van rajta.
és esetleg nem most nyár elején állt ott?
Jövőre nehezen.Legalább is a 250-esek között mert jövőre már nem lesz 600 asok mennek helyettük.
jövőre is azok fognak nyerni
Uraim ,hölgyem!A 250-es géposztály befejezte a pályafutását és mint sejteni lehetett idén Honda nyert. (csak 1 kis média) Egyébként sziasztok szép napot!
én már a rajzoknál gyanakodtam
Hát mi a ... történt itt?