Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tudok 580lovas Volvo FH 12 Globetretter motort.Belefér megnéztem! Ja V12es
látni hirdetésekben "200 lovas ecu-t" na aztatat belerakjuk aztán már is menni fog
Én simán "lehiszem" !
Ja a jégen legalább kipörög a gumi ,de nem füstől!
ja lecsekkoltuk a hegert...nem lötyög a hajtókar ...na de aztán még a végén valaki lehiszi
múlt hét szombat óta már 1el többön
csak nem műxik asszem
jégmotornak érdemes lenne megcsinálni?
Babetta?Az kemény gép! Fél boxer motorja van!
Egyébként ne hogy megsértődj tiszteletben tartjuk ,hogy szereted a kavákat bár meg kell hagyni a típus színe kicsit gány ,de nekem is olyan volt! Mellékesen csak 1 kérdés hányféle típuson és fajta motoron ültél már?
na megájjjatok megyek én is a babettával ami vagy beindul vagy nem aztán 1körön 2-t rátok verek
Nem csak utálom ha leszaroznak,úgy hogy nem is ismernek,azt sem tudják ki vagyok. UFF vége!
Nekem a honom alja is le szokott érni! Holnap megyünk a Bakonyba,biztos izgalmas lesz ennyi eső után.
na az nagyon jó lesz
meg akkor ezt a tuning szelepet is amiről dh mesélt.a turbónyomás már be van lőve,azzal nem kell foglalkoznod
Jaj ne má te is H.P. leszel!Különben is a veszekedéstől egyből Kava színem lesz!
Nekem van még itthon az Audim hoz egy ültető rugó ,majd valahogy felrakjuk.
Te mindent ilyen komolyan veszel az életben? Nem lehet egyszerű életed! Az meg hogy nagy szarra se valók vagyunk,egy kicsit erős volt,szerintem. Nem is ismersz. Szerencsémre! Tényleg egy hisztérika vagy! Én ennyivel be is fejeztem!

ez itten egy kawa oldal
Ja! A mondat végére ezt akartam tenni "?"
ha nem esnél el minden kanyarban akkor nem érne le
ez most kérdés akart lenni?
Mér megmutatta a dugóját!
nem megy a holnap(nem honlap,jól írtam )
majd jövő hét vége felé már talán összejön.
oldalsztenderhez rugót hol keressek szerinted?mindig leért a kanyarokban mert kicsit már lazább mint gyárilag gondolom,vagy csak én vagyok ilyen rossi alkat
és egy nagy motorra való vagyok?
Tényleg H.P.!
nekem elhiheted h nem
Kitudja lehet nála az is kava zöld!