Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a legmagasztosabb, legszebb, legbuzdítóbb óda a világon!
http://youtu.be/0ytU8_m8F0s
Alszanak...
Vagy pörgetik a brét...
Mi újság lusta banda!
Oké Bálintom, várlak titeket.
ööö...öööö...ööö.azt a kurva de kell majd tekernem .na bogyesz akkor az lesz h kijön gedi aztán átugrunk hozzád.30ra jön ki 45-50re már simán nálad leszünk
Oké, jó munkát, csá.
Na én is lépek, a gyerkőc már könyörög.
Rendben. emailen még írok de csak később mert indulok melóba. Köszi és még jelentkezem.
Ment a mail.
Köszi mégegyszer felvidéki barátaink!
Ha az idő engedi szerintem ott leszünk. A gyerekekért mindent
Oké!
Jó mesenézést!
Oké, küldöm az infót, és köszi, ha tudtok jönni.
Hát igen, már csak az Árvízesek miatt is, elég szar megint a helyzet.
Nálunk is feljött megint a pincében a talajvíz, de még nem olyan gond.
Én a Bőnyiek ill. a többi eláztatott falu miatt aggódom.
Na, még majd belesek, a manóval kell néznem a Toy Story2-t.
Csók
Sziasztok.

Ez a Győrzámolyi akció szerintem minket is érdekelne felvidéki magyarokat. A bandánkban vagyunk kb. 7-8-an és szívesen csatlakozunk az ilyen akciókhoz. Ha van konkrétum akkor jöhet a krissz78@gmail.com címre. Lassan indulok munkába de azt tuti olvasni fogom. Köszi elpre is mindenkinek.
Az idő az JÓ LESZ!
Legalább is azt mondják hogy pénteken is már 24-30 fok lesz és hogy megjön az igazi nyár!
Reméljük így is lesz!
Szia Vik.
Oké, már sokan mondták, hogy jönnek, REMÉLEM jó idő lesz, hála Imhotepnek!
Előre is köszönöm a résztvevőknek!

Jó kis csapat ez!
Szia Bogyó!
Mi is megyünk, de mi se maradunk a kajáig! De odamegyünk mi is felvonulni!
Oké, semmi gond, az a lényeg, hogy jöttök.
Köszi Lacim!
Tudom! Viszont azt is tudom, ha csak 21 évesen tudnám letenni a jogsit és vennék egy nagy motort akkor engem nem érdekelne hogy a csapat milyen tempóval megy mert én akkor óvatosan mennék. Aztán szépen lassan tanulnék meg motorozni! De hát ez még messze van! Addig még sokminden lehet!
Teremtésről jut eszembe,az gond ha nem sorszámozott ezreseket kaptam vissza valahol?
Kicsit furcsán ropognak is még
Na de tényleg,úgyis 5ös minden vizsgád,vagy ami nem az az lesz,ez jó tárgyalási alap komolyabb összegeknek is,tapasztalat
Minél előbb legyen jogsid,aztán valami alattad,mert nagyon sokat számít a megtett km( főleg a mikéntje),viszont én ha 21 évesen raknám le,lehet nem kezdenék kisebb motorral.Mert akkor már nem törődnék bele egy 125ösbe,250esbe.Éppen ezért kell korábban kezdeni.Én most tartok az 50nél mióta nincs nsr.Látod,megéri
Hát nekem arra még elő is kéne teremtenem a pénzt!
Gyakorolni majd fogok! Van szerencsére rá lehetőség! Aztán majd még meglátom hogy hogy fog alakulni! Ha lesz rá elég ketyi akkor elmegyek korlátozottra. Hát majd kiderül!
Miért nem csinálsz korlátozottat,aztán valami kisebb gyakorolni?sok hasznát vennéd
(Mint Marcsika is khm )
Gyere el velem,én is csak most megyek (nyáron) különbözetire.Eddig persze csak zárt pályán mentem a jogsimnál nagyobb gépekkel
2 év múlva tudom letenni a korlátlant! Szóval akkor! Előtte meg autóra!
Mikor akarsz jogsira menni?
Teeeeeeeeeeee!
Nagyon jó volt!
Nem volt gond hazafele! Csak 2x néztem meg hogy jó helyre megyek-e! De nem voltam totálon!
De kell. De előtte motorjogsi!
Meg én Honda-t szeretnék!