Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok!
Jövő hét vasárnapig meghosszabbítjuk az adománygyűjtést az árvízkárosultaknak!
Jövő péntekig adja oda valamaelyikünknek az adományokat, aki még tud gyűjteni...
Akinek a cuccok leadhatók:
Mocilaci
Bogyóka
HMM Ramirez
Tehát!
Bogyóka!
Felírhatsz engem és az Esztit is , de nekünk 13h40-kor el kell indulnunk szlovákiába, szal felvonulás ok, de a kajára és motoroztatásra nem tudunk maradni...
2-3 ember velünk fog jönni szintén, de ők sem motoroztatnának...
Remélem ez nem gond...
Szal a kúton találkozunk...
Mocilaci
Tehát a légyeg.....:
Szombaton 12:00-12-15 között találkozunk a Galántai úti MOL kúton, és LEGKÉSŐBB 12:20-kor indulunk Győrzámolyra, a Kossúth útra.
A többit a helyszínen....
Még majd leszek később.
Csók!
Szia, Oké..
Na mégegyszer:

F O N T O S ! ! !
Na, a szombati napra való tekintettel, most kaptam a szervező hölgytől e-mailt, olvassátok, szívleljétek meg.
Tényleg mindenképpen sokan kéne menni, akinek van motoros ismerőse, neki is szóljon. Tehát a találkozás mindenképpen 12:00-12:15 körül legyen a Galántai úti MOL kútnál, LEGKÉSŐBB 12:20-kor el kell indulnunk!
Az e-mail:
"Szia!
Bocs a zavarásért, csak a félreértések elkerülése végett írok. Én vagyok az aki szólt a Évinek a gyereknap miatt.
Arról lenne szó, hogy ez az egész egyenlőre még meglepetés a gyerekeknek, így az iskolában való találkozás törölve.
1-kor lenne a felvonulás tehát az a verzió jó, amit az Évi mondott, tehát fél 1-és 3/4 1 között meg kellene érkezni zámolyra, még hozzá anyukámékhoz
a Kossuth út 31. elé ( a falu központjában van egy bolt, mellette egy étterem, Csoda Szarvas a neve, és azzal szemben van a Kossuth út, elején ikerházzal) de az Éviék tudják.
Itt lehetne a bevállalósabbaknak át öltözni jelmezbe ami kb 25 db, és úgy át motorozni az iskolába és ott adják az útvonalat merre legyen a felvonulás.
Még egy kérés, ha vannak merész gyerekek akik felülnének a motorra, azt megköszönnénk ha vinnétek egy kört őket.
Ha bármi kérdésetek van csak írj.
Netalán tán tudtok már valami létszámot azt légyszíves írd meg, mert attól félünk, hogy annyira túlszervezzük, még a végén nem lesz egyetlen motoros sem.
Köszi
Ancsa"
bogyó...dobdd fel a szombati programot...
Bocseszka....
gondoltam... mindenhol az van
Már rendeltem, uh majd megjön...
azért köcce
MociLacinál gyűlnek a cuccok, őt hívd.
Kisalföld pont hu árvíz fórumon találtam:

"Én is felajánlottam a segítségemet az Önkormányzatnak, de nem tudok Győrből elmenni autó híján, busszal meg nem ajánlották. Szívesen csatlakoznék valakihez, akinél van hely.
Borsodiné 30-695-7566"

Ha valaki megy Bőnybe, hívja fel, köszönöm.
nálam 18-as van
17es mint írtam is;)
Egyébként meg cross kell mindenképp, mert erdőzni használom a motort... pl mitas c02...stb
Lesz a mocira enduro szett meg SM szett is jövőre.
A mai akció is sikeres volt.
Köszönet:
Bogyóék és szomszédai,
Simon család,
Báthory család,
Eszti, MociLaci, Gábor "bácsi",
HMM-k.

Egy autónyi cuccot megint összeszedtünk az árvízkárosultaknak, az ő nevükben is köszönöm az adakozóknak.

Az esti "Motoros vezetőségi értekezlet" is jól sikerült, részletekért forduljatok MociLacihoz.
Köszi a vacsorát, finom volt, illetve köszi a kb. 4 féle házipálinkát, amit a Vikibe tukmáltatok, hazafelé kezdett el hatni...
de most 18 vagy 17-es kell?
Köszi!
yahzee@freemail.hu címre írd meg majd a számod vagy csak írj egy levelet, hogy tudjam a mail címed és később tudunk konzultálni.
Még1x köcce
üdv
Dávid
Szia!
Mindegy, bár nekem 17es kell 130/80 120/90 méretben...
650es dominatorra lesz...
dolgom volt .mégis az lesz h gyertek ki ti és onnan bogyesz és onnan a kút.ez már 1000%.többet nem variálok
Na jó nem várok rád dh. akkor döntsd el ,hogy te jössz szombaton vagy mi megyünk ki.
Köszi mindenkinek, aki részt fog venni az eseményen.
Egyébként szombatra már jó időt ígérnek.
Ha nem is ragyogó napsütéses 30 fokot, de száraz időt mondanak.
Természetesen felhőszakadásban elmarad a dolog.
Na, lépek, még majd szerintem belesek.
Jó8
Ha nem szakad le az ég és a szél nem lesz gyorsabb mint a mocim 2 ben akkor mi az asszonnyal ott leszünk!
Kösszenet.
Más.
A szombati jótékonysági falunap útvonala:

Itt a Mol kúttól.
Észben tartom én is,aztán ha hallok valamit akkor szólok. Látod múltkor is megkérdeztem rögtön a kőműves gyereket.
dh hol a Pi.. vagy már megint?
Azért köszike Jimmy-bá.
Remélem most már összejön valami, mert apad az eklézsia...
Bogyó,beszéltem az apóssal,most egyenlőre nincs semmi,vagyis megvan a létszám. Mondtam neki hogy tartsa észbe,aztán szóljon ha valami van.
Biztos szól az öreg ha lesz valami.
Szia Viki.