Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen esztert? Miről beszélsz?
és nekem az esztert ?
Minnyáá megkérdezem.
én is tudok ilyet! csak nem egy fiataloknak kifejlesztett motor! Egy kezdő motoros éjjel nappal megy!
Szia Jimmym.
Tudtál beszélni az apósoddal meló ügyben?
Mi az hogy már megint? Még mindig!
Nem lehetetlen a km. Tudok egy 2005-ös évjáratot 5ezer van benne. Vannak akik csak dísznek veszik a motort.
lehet sima 25ös is...csak ne 125ös .utána jöhet az 50es
21000 km egy 90-es motorba!? Ezt anyám se hinné el!

nem láttam még nem vagyok tisztába a méreteivel!

400-ast keresetek!
mármint 0,25-öset?
tudom megint én leszek a fasz de...
max 25-öset ajánlanék
Na ez igaz!
Egyébként Csokkantónak meg minimum 400-asat ajánlok.
Jaja, csak jogsi, meg gyakorlat nélkül sok ez neki....szerintem.
Max 400-asat ajánlanék....
Láttad mér élőben kawarinyát?
Elhiheted, hogy neki nem lesz mindegy, mekkora a motor...
méreteket meg lehet szokni!

Akkor már 400-as legyen a 250 helyett!
Én is inkább erre szavaznék...
Ezt a motort lassan 2éve hirdetik! anno 600 volt az ára! Valamiért nem akar elmenni! Szerintem hagyjad!
Nagy ez neki....
Lacibácsi ezzel azért vitatkoznék...
Mi a gond a bukógombával?
Ha használja az ember, benne van a bukás lehetősége... Miért baj, ha a tulaj minimálisra akarja csökkenteni a károkat?
Buhert index? Ha marad a busa, a hátsó indexeket lekapom róla & integrált indexes hátsó lámpát kap, csak mert idegesít, hogy kiáll! Akkor az is "buhert" lesz?
Szerintem nem az ilyen dolgok alapján lehet eldönteni, hogy jó-e egy motor .
Szerintem nézd meg az enyémet!
De bunkó vagy ba..meg!

megyek a pezsgőmért
Hmmm!Ramirez!Én teljes mértékben egyet értek veled e téren amit írtál , de arra szeretnélek kérni ha már gyűjtést szervezel és főként fő kolompos ként állítod be magad pláne ,hogy még az elérhetőséged is megadod (mint a hogy pár hete tetted) akkor legalább azt a ku... telefont vedd fel vagy legalább csörgesd vissza az a számodra ismeretlen tel. számot hát ha esetleg adakozó!Én a legutóbb elég gyakran hívtalak ,hogy mikor hova? ,de 1 az -az egyszer sem sikerült elérnem így hát magam indultam neki kinyomozni ,hogy mikor és mit legfőbb képen hova lehet vinni.A lényeg félre ne értsd még veretlenül sem akarok kötekedni és veszekedést szítani és nagyon szép amit csinálsz és az is lehet csak én jártam így ,de LEGYÉL ELÉRHETŐ! köszönöm!