Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. Még pöcsös koromba ott kezdtem,aztán később folytattam szupermotyóval,csak aztán rájöttem hogy terepen jobban érzem magam.
Persze hogy nem hallottad,mert menet közbe mondtam,csak te annyira koncentráltál a vezetésre hogy nem tudtad feldolgozni aggyal amit mondok.
mér te valaha motoroztál betonos uton is?
mai nap a hringen.

egyszere ketten pereceltek.
amúgy meg elég sokan rajtuk kívül is..

én ma kimaradtam a szórásból.

csórikáim............
Na a bodzázást azéé még csinyájja a kicsiny család. Reggel elmennek lomiba,aztán ha hazajöttem megyünk bodzázni. Kell a pééz az új kocsira. Most én is olyan merci S600 lorinsert akarok mint a helyieknek van.
mormogtál valamit,de nem tudtam hogy mondasz érdekeset is,így inkább a v8ast lestem
Ha lenne kerekem mennék. De asszem pont neked pofáztam el,hogy mi volt a problémám az utcán motorozással meg a pályázással.
hétvége dupla bér+szabadnap,meg egy hónap dolgozója cím?
nem csoda ha már lusta vagy bodzázni
Úgy megy oda,mintha meg akarná szelídíteni!
én meg félek a medvéktől,de nem a kifogást kell keresni,gyere akkor zárt pályára!de aszfaltosra
ha időbe hazaérek,akkor igen. Reggel van egy kis dolgom (be kell ugranom leköszörülni egy-két hegesztést,amit a sanyi elbaszott),aztán ha haza érek időbe,akkor megyek.
motornak is kell egy kis pihenés
Csőő Don!
Mi ez,endurance rajt?
Én bevallom hogy beszari vagyok,és nem merek az utcán motorozni. Mondjuk már gondolkozok rajta hogy veszek szupermotyo kerekeket.
de szokott menni a bolla gyuriék előtt és az már közut
én is szoktam menni arra de még nem futottunk öszze
ja-ja
holnap mentek a bakonyba?
Jó estéket!
De ne így, felbőszülve.
De jelenleg igen,csak furcsa volt régen mikor az enduros skillekkel megáldott etz után jött az nsr talaj+2centis hasmagassággal
Na de nem sokáig fog járni a szátok,összejön a bodzapénz aztán olyan szemfényvesztőt veszek hogy 1 körön 2-t verek rátok.Kivételnek persze itt vagy te,mert még az utcára sem mersz kijönni(na azért ennek örülök,eggyel kevesebb veszélyforrás )
Ja,persze hogy nem,mert neked nincs is olyan. Vagy jobban mondva ojan!
JA,azt hittem motorról beszélünk,nem ilyen műanyag rollerekről!

De te meg mit hápogsz,nincs is motorod! Nem mindegy neked mekkora a zsámoly?
azt nem csak annyira könnyezett a szemem hogy nem láttam merre megyek
Huzatot is kapott az agyad rendesen!
akkor biztos nem ti voltatok mer és 5 órakor indultam el ithonrol
az ut tényleg elég poros meg sáros volt ott a szerpentinen de csak az ajján, fönt már simán elmentem minden kanyarba 80-al
majd amikor olyan motorod lesz hogy a 10centis padkára harmadszorra sem tudsz felmenni mert felhasal az idom,akkor mond utcai motorosoknak hogy nem nehéz