Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Segítséget kérnék gyújtás problémám van, nincs szikra. Cagiva Freccia C9-en. Másik állórész és forgórész lett rátéve, másik elektronika, másik trafó, új kábelek, fesszabályzót és a gyújtáskapcsolót is kicseréltem. Az áram kijön az elektronikához, sőt onnan is kimegy a trafóig amíg rá nem dugom a kábelt a trafóra. Ha rádugom nem mérhető, de az elektronikáig elmegy a feszültség úgy is. Már teljesen felújítottam, de ha nem indul eladó! Kb: 200. 000.-ft-ban van, de 80. 000.- vihető! Vagy ha ötlett van írjatok. Köszi!
Eladó!

Cagiva Mito 1 bontásából alkatrészek!
a képen látható motorról lenne szó!
ami már nincsen:
-blokk
-kerekek
-központi rugóstag

ami van pl:
-trafó
-cdi
-power elektronika
-power motor
-műszerfal
-gyújtás kapcsoló
-komplett eleje
-ülések
-lámpák
-km csiga
-28as dellorto 2db
stb...
hali!

nekem van ilyen power mozgató mechanizmusom 1ezer ft/szett
sziasztok tudnátok segíteni?
van egy frecciám egy 3-4 hete elkezdett durrogni szaggatni kicseréltem a gyújtás elektronikáját azt a kis fekete dobozt ami a vázon van egy 3 hétig jó volt de most megint elkezdte csinálni az lenne a kérdesem hogy MITŐL MEHET SZÉT ILYEN HAMAR A GYÚJTÁS ELEKTRONIKA MITŐL ÉS MIÉRT?
Heló!
ha valakit érdekel írjon... szét nem bontom... jó ajánlat esetén külön-külön is odaadom...

http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva_freccia_c12r-4121448

sőt utána is :)
Írtam neked a mai címedre, még a hozzászólás előtt.
hello. nekem van planet-mito evo vázam osztrák papirokkal=40000ft érd adom.
Planet / Mito váz papírokkal esetleg valakinek eladó sorban?
Ez így igaz. :-(
szia ez nekem nem jó mert nekem a hátsó kerékre kéne és az meg 17 col a tied meg csak 16-os
és mennyiért
Szia
Nekem van gumim, de Nyíregyházán.
és csak a gumit nem adod el féktárcsa és fogaskerék nélkül
?
van még eladó hűtőrendszerem , olajpumpa freccia c9 felnik ,
első féktárcsa hátsó fogaskerék fékmunkahengerek , első lámpa, tank, kormány stb
nem kössz. Ha lesz lové majd szolj.
hello érdekelne de most nincs pénzem !
Valami cserébe nem érdekelne?
hello: nekem van komplet hátsó felnim jó gumival féktárcsával jó lánckerékkel=10000ft oda adomkompleten.
sziasztok. valakit nem érdekel power nélküli henger jo állapotban?meg egy önindito meg egy gyujtás?
Sziasztok keresek frecciára hátsó gumit 130/70-est ha van valakinek kérem írjon ha rá megy valami nagyobb gumi akkor az is jöhet !
Köszönöm !
Sziasztok frecciára keresek : fejidomot indexekkel , és hátsó teleszkópot. Ha vkinek van eladó , kérem jelezze :D:D
msn nincs, email: szacsomotor@freemail.hu
küldj egy msn címet ha van vagy mailt(de inkább msn-t) és dumázunk!