Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de másik helyre vittem
Séhonnán ,meg lett oldva okosba
Honnan lett tárcsád végül?
Megvan a műszaki
Jójó de nekem nem lehetett máshogy xD! Még nem rendszámos, de nemsokára forgalomba lesz helyezve.
Nem néz ki rosszul a mocid, rendszámos?
Én a gyertyacserét megoldom leszerelés nélkül
Na kicseréltem a gyertyát, télleg le kellet hozzá venni a tankot . Annyit változott h most hidegen is első rúgásra beindúlt szivató nélkül. Szerintem a kipufogót kell még kiégetnem és jó lesz. Mondjuk kereskedésből hoztuk, úgyhogy nem mostanába mehettek vele. Én mentem vele 50km-ert , de szerintem már erősödött egy kicsit.
Nekem még a régebbi idomokkal van a motor, és elég neki ha csak a jobb oldali idomot veszem le, de ahogy figyelem, neked lehet hogy a tankot is lekell venned. Pár csavar az egész, ülés, oldalidomok, tank le és cserélheted is.
Még 1 kérdés ha nem baj ! Az a helyzet, hogy nem nagyon férek hozzá a gyertyához. Levettem az oldal idomot a tanknál, de akkor sem lett jobb . Le kell szedni a tankot, hogy hozzáférjek vagy mit csináljak?
Különolajhoz full szintetik, ízlés szerint Motorex, Igol, Motul, Castrol, Repsol, Putoline, ami csak tetszik, és kiadja a pénztárca.
Láncspray és abból is az a fajta, ami ilyen fehér, és szinte rászárad a láncra.
Oké köszi a segítséget! Akkor megpróbálom ezeket aztán majd mondom h mi lett
Jah egyébként milyen olajat ajánlatok bele?
Meg még 1 kérdés. A láncom teljesen "száraz" mivel olajozzam be? Műszer olaj vagy külön lánc spray-el?
Ahogy tanult kolléga, domi223 is mondta, először az apróságokkal kezd, levegőszűrő, gyertya, olajok, kipufogó és power tisztítás, utána ráérsz a komolyabb dolgokkal is foglalkozni.
Jah és tölsd ki az adatlapod légyszi..
Leginkabb ne kezd el tuningolni. Nézd meg hogy nyit e a power rendesen. Nincs e elkokszolódva, nincs e a karbi eldugulva, normális olajat használj, kipufogót égesd ki. Legszűrőt cseréld, vagy tisztísd ki.
Hali! Most vettem 2 hete egy RX-et! És jól néz ki meg minden! De szerintem nem húz jól! 94-es évjáratú. 15.000 km van benne. Egyedül a kipufogó vég tuning a többi mind gyári még! Mit tegyek h jobban menjen? Köszi a segítséget!
Csaó
Én kiváncsi lennék a rezóra, meg van más cuccod is az etx ről? pl első féktárcsa?
van rá lendkerekem,kopmplett gyujtásom mindenem.
Srácok,van egy aprilia etx(rotax123) komplett arrow rendszerem nemtudom jó-e rx-re,majd lefényképezem,ha valakit érdekel zaklasson
Ugyanitt delorto vhsb 34es karbi szivcsonkal mindennek kompletten ugyanígy az etx-ről.

gilera@vipmail.hu balatonmotors@hotmail.com 06705540998
lendkereke van esetleg vkinek rx-hez? nekem rotax 127-ére van ha csere szobajöhet :)
üdv láttam vki rx 125 keresett tankot nekem van 3db 89-92ig világos lila hozzávaló 2db sötétkék idomokkal csappal sapkával 15eft valamint 94-06ig egy fekete és egy szürke de ahhoz nincs idomom csak ülésem tel 06703859600 emailre nem válaszolok mert nincs időm
Sziasztok!

Eladó rotax 123asra való Arrow rezó, akksi alattis téma. Ára: fix 25ezer... Valamint pár cucc még: blokkfelek, deknik és még pár apróság kallódik, valamint tudok segíteni főtengelycsapágyak és szimeringek olcsó beszerzésében (5500 Ft 2 Koyo C3as csapágy + 2 főtengelyszimering)...

Üdv: Pisti fepi3[kukac]freemail[pont]hu
Ok
Levettem a fedelet,és nincs bent semmi át lehet látni a csövön.
Le vetted a fedelet? Biztosan nincs benne? Nehogy aztán meg én legyek a hibás Egyébként fogalmam sincs honnan lehetne szerezni! Néz szét a neten!
Köszi
Sajnos nincs benne megnéztem.Meg tudod mondani ,hogy honnan tudok venni vagy szerezni?