Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A többiek 8ért meg 10 ért szokták árulni. Legyen 6000 ft. Igen ha jol emléxem megvan a porvédő hozzá.
Igen, a kis elektro motorra gondolok, illetve a belsejében található mágnesre. Ha koszos belül, egyértelműen nem tudja mefelelően mozgatni!
Nekem a kissebb Ah-s aksi miatt volt hogy nem működtette rendesen!
mi az ára? porvédő van hozá, vagy nem is kell legyen rajta? Érdekelne kuplungkar ház(tükörfelfogato),kuplung bowden:
Amugy ha rossza mágnes nekem van elado baratsagos aron.
Kösz!A mágnesnél lévő kosz,az a kis motora gondolsz? Aksi is befolyásolja járo motornál is?
Egyértelműen a rövid rész van alul, a hosszabb pedig felül!
A motor rossz működése utalhat kontakt hibára, illetve a mágnesnél lévő koszra, mocsokra! Ezentúl nem árt odafigyelni az elektromos powernél a megfelelő Ah-val rendelkező aksira!
a hosszabbik rész van felül...

ja, lehet kontakt hiba, de millió egy másik is
Hello!Érdekelne power szelep nyelvének berakása,ferde része.A hoszabbik fele van alul? Meg kérdezném a hozá valo kis motor nem mindig müködik?Kontakt hiba lehet-e?
én már drukkolok akarom látni a kész motorod, képt képpel majd:D
Jupppijéééé!
Éljen az O-gyűrű!
holnap vagy holnap után jön a teleszkóp....mostmár remélhetőleg kifogástalan állapotba
Már megoldottam a problémát, de azért kösz mindenkinek a segítséget!
Én csak a komplett szettet adom el ami a képen is látható, nem bontom szét, szóval ha érdekel az !egész!, jelezd, és felveszlek msn-re, hogy ott megbeszéljük a részleteket!
nekem van egy nyelvem ha gondolod...

írj egy mailt a címemre, és megbeszéljük
italmondonál 8 az utángyártott és 30 a gyári
Igazság szerint elbasztuk, mert le volt kokszolódva azt nem nyitott rendesen és csak így tudtuk kivenni, mert annyira bele volt szorulva :S, közben meg eltört :S:S:S:S
hát rám? XD ha igen akkor fakk
ha nem akkor nemfakk
Már a power is elromlott?
Hát nem
Igazából engem csak a kis nyelv érdekelne, ami a hengerben van(rotax 122). Ha tudnál segíteni az jó lenne...
én igazábol papir meg jogsi nélkül kiprobáltam egy 650-es honda dorkát, de télleg csak egyetlen kör volt, helyi vitéz szolgálaton kivüli kommandos keresztbe állt elöttem a polojával én meg nem tudtam kiaz és nem tüntem el... rákurtam, de caks a priusz miatt, ez van, legközelebb okosabb leszek, ennyi
amugy velem meg a 80as miatt pampoghattak volna, el is adtam... de szerencsére nem sok hozzáértö rendörrel találkoztam-vagy csak jo fejek voltak
Ezzel nem rám célzott
Éljenek a Balekok!