Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ember engem nem azért jelentettek fel, hanem azért mert egy árva kis papírfecni se volt nálam Még telefon se. Mákom volt, hogy nem kaptam egy 72órást
Hát én se véletlenül tépem a pofám, elhihetitek hogy nem azért érdekel a 11 kW mert ez a kedvenc számom (meg amugy is a 8 a kedvenc számom)... Csak feljelentés és figyelmeztetés miat priusz, aztán ezell szivattak már itt srácokat, nem merek kockáztatni... Pedig már lenne motorom is régen...
Enegem soha nem baszogattak miatta.... Pedig folt már feljelentésem, h szopjanak le
Hááát erre nem alapoznék sztem, de! De pesze csak akkor, h ha értik, h mit néznek!
10W 40.

Amugy rendőrök tén yleg nem harapnak A1-re 11kw fölött?
váltóba mien olajat használtok? rotax123
Ha csak mágnes kell, akkor az van nekem is olcsón.. Keress meg ha érdekel..
Valahol megértelek én is néha eladók(akarok)mindent ,mondjuk én nem azért adóm el mert televan a f...szom hanem mert valami más kell(autó-motor-pénz..) ...Amugy nemrosz ár érte még a hibái mellet is..
Csá!
Érdekelne a powered! Ha meg van még, akkor érdekelne! Vegyél fel MSN-en légyszi!
MSN: totyi91@freemai.hu
Előre is köszi!
bár nekem szerencsére semmien baja nemvolt...csak a supermoto meg 1-2 fsazság de papírral sztem ponnt 500 lesz
majdnem 500 azért az túlzás
szegény Rx.... nekemis 500.000ba van...és még kell rá a papír
nekem csak 580ba volt
Fesszabályzó meg akksi.... NEm műszakiztatok én semmit, van egy csomó apró hibája... Nekem autó kell a moci 700 000be van szal gondolhatjátok hogy unom már a szopást.
az elektronika kín az mit takar?
Várnál 1kicsit +müszakiztatod elmegy az többért az tutti...
Eladó rendszámos RX. Még kerek 1 hét műszakival. Elektronika kínyja van. Utolsó ár, ha nem kell, szétbontom. Extrák nélkül 150 rongy...
mert holnap lesz kész a teleszkóp...remélem mostmár végleg
ááááááh majd lesz jobb
holnap vagy holnap után jön a peti csinálni
Na csöcs!
Na kész van már a gép! Bazz elvittéka Honda-t!
nem mind1?
am meg sztem 130-140 küröl mennek a gyárival....vagyis enyém ennyit tud....140 a vége....gyári átéttellel
azt kérdeztem h most hogy menne endurosan áhh... nemtom ki idegel kit :D
de azóta már lehet h 20x cserélt lánckereket..ne idegeljetek már.
Köszi szépen!