Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyerekek tiszta hülye emberek vannak a DT fórumba szerintük a 25-ös DT úgy megy mint egy RX! Nevetséges amikor a tuaregem rosszabbul megy mint az rx,dtket meg veri lazán...
ez az én rxemen volt
PEZSGÖT BONTUNK TELOVÉDÖ IS MEGVAN :D halod megyek igy megveszem a mocid még ma :D
amugy végre szép a rezo is, hallod a ha fejidom kopottságát kiküszöbölöd elmegyek érteXD
nincs hátsó kereked
meg hátsó része a motorodnak







Na hol a kakuktolyás?
Nem a fékolaj tartályban sok az olaj(szint felett van)
Az nemrég volt cserélve. dot3ról dot4re, mert fémfékcsöves
fékolaj?
Nyáron kapott fékbetétet és még jó állapotban van. De azért köszi.
Ha van bárkinek ötlete légyszi írjon.
fékbetét csere...nekemis csinálta
köszi megtaláltam
Heló
Segítséget kérnék. Az a gondom,hogy a '95-ös(80ccm) Rx-emen nagyon melegszik a fék(mindkettő) és van hogy befog.
Attól is bemelegszik ha csak a parkolóban süt rá a nap vagy nagyobbakat fékezek.
Légyszi segítsen valaki!
Előre is Köszi.
hol lesz a motorkiállitás pontosan mert lehet mi is mennénk haverokkal, valami linket tudnál rakni? majd addig is körülnézek gugli barátommal...
a 150/70 azt jelenti, hogy 150 mm széles a gumi, és ennek a 70% a magassága
Sajnos nekem nem hajlandó beadni nagyban is a képeket, mindenesetre igéretesnek látszik, de majd jobb szemügyre veszem!
Egy kis apróság barátom! Szép szép, de igazából, csak dété alatt lenne tökéletes egy ilyen fűzött SM szett!
ebből ez nem derült ki, de miez h a 2000-es DT 9,5 kW-os?XDXDXD TISZTA SZÉGYEN
110/90 18°
akkor 18 coll átmérőjű
110 MM széles
90 MM magas


(asszem de ott a Gumis fórum)
Gumi perség asszem
amúgy....nekem 120/70 és 150/70-es gummáim vannak...az a 70 az mi a rák?
jah és ha ez most az aktivabb topik akkor egy kis OFF, a DT-nek az ujabban sincs gázos központija?
ezentul csak DT-t akarok, rájöttem hogy az ami nekem volt az hamis DT volt, mertz nem éltem vonla tul vele egy évet... most egy 50-es DT-re gyüjtök, talán 30 éves koromra lesz egy kis tapasztalatom egy 125-öshöz is!
motorkiállítás?
te ezt nem értheted..
E dt egy felsőbrendű gépezet
tudat alatt minden motor DT