Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tiedröl is mutass már egy képecskét pliz
Nagyon köszönöm a segitséget,az aksirol le volt esve a negativ szál! Meg a power nyelve forditva volt benne!Most nemrég vettem igy!Megy mint az állat! Hello!
ismerős
Jah power muxik is tutira, kell kapaszkodni mikor nyit.. foleg mivel eddig simoztam csak
ezis már elektromos poweres
ahha, meg a fék...lengővilla, blokk
Ezt most az idomok alapjan mondod?
enyém 91es és ugyanien....szóval jah 91es sztem
Honap csinalok meg mos e van nesztek:
a DT-mnél a váz elülső rászánál a jobb teloszár mögött a nyak résznél volt egy kis tábla, mint a simsonnál kb, abba elvileg benne van, ha van ezeken ilyen
nemis tom hirtelen h vhova belelenne-e írva
tedd fel majd megmondjuk h naggyából mikori
Kepet csinalok majd, nem rendszamos, sot, igazabol azt sem tudom mikori, valszinleg 90-92 koruli.. Mibol mondom meg biztosra?
kép? rendszámos? mikori?
Azzal.. Ma hoztuk haza, jonnek is elo a dolgok..
te is RX-el kened? rakjál be képet plz :D
Hali! Mi lehet az oka ha huzom a kuplungot hogy visszapakoljak nehanyat, es leall a motor, es kuplung felengedesevel tok ujra eletet lehellni bele? Mer allhat le? Vmint hidegen is nagyon nehezen indul
Amikor ráraktam, beállítottam, akkor nem igazán volt vele ilyen jellegű gond! Na mind1, kiveszem az egészet, az úgysem tart sokból, és kipucolom...
Nem, megoldottuk. De azért köszi!
Mindenképp pucold ki, de eddig is volt ilyen jelenséged?
150, max 200km lehet benne azóta
Mikor pucoltad ki utóljára?
domi223! Szükségem lenne egy kis tapasztalat cserére pneumatikus power ügyben! Nekem mostanában olyat csinál, hogyha nem pörgetem el teljesen a sebességet és hamar váltok, akkor a következő sebességnél alig akarja kinyitni, érezhetően és hallhatóan csak kínlódik, de ha nagynehezen kinyit, akkor aztán durván meglövi. Neked voltak ilyen gondjaid?
amugy ez motorhispania ha még nem deritettétek volna ki
nyelv nemkell akkor?