Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

délelöttin voltam!
meg a 2.on is
1. Mókus elnézte a pálya végét és összetört valamit
Geci jó volt
XT az pedig az elején le volt feszítve mint a többi motor fémkerettel
elfordították és feldőlt
nem, ellökték? én cask havernak mondta miközben pozoltam a WR-en h menjünk oda vizelni :D megnéztük másik srác kedvéérta spormocikat is, még rá is ültem pára, kategoriáman ugye most ott volt az R125 azon nem voltam, meg az uj cibri, arra felültem de hát elég poénosan nézek ki azon, a 190 centimmel, enyhén lfelejtem a plexit egyböl :D voltál kinnt stuntrider shown? én délutánin voltam, jok voltak a gixxeresek is :D
én is ma voltam!
Dt topicba felraktam azt a DT-t
Te láttad feldőlni vagy a feldőlt XT 125-st?
már mindegy, láttam elget igyis, neked mik tetszettek legjobban, mire voltál legjobban kiváncsi? jah és volt DÉTÉ :D
a MAMS- standon is volt SXV
jááááj a gummás télleg, csak azt nem kaptuk le mert már siettünk! de a többi elkerülte a figyelmem, igy élöben a KTMek is kurva jok, meg az uj WR hmm nyami :D de a CRF-X se volt kaki :D
volt SXV 550 meg 450 is
meg volt RXV 550 a gumis standon..
ugy ám! emlékezetes volt yamahátol majdnem kitiltottak mert kiprobáltuk milyen ha két személy ül a sima quadonXD nah jo illedelmesen szoltak :D de iszonyu jo volt, nekem tetszett
amugy Laci én nem láttam aprilia terepmocit, csak a sportokat meg robogokat, bár talán minden egyes helyet át se tudtunk nézni...
mavoltál?!
de volt aprilia terepmoci
nem votlatok pesten a kiállitásaon? én csak aprilia terepmocit nem találtam, amugy kb minden KTMre rá is csücsültem, meg a fontosabb vasakra, Mókus alkotott, beszopatta haveromat aki mellettem fényképezett, mert közel álltnu ka keritéshez és direkt kiugrasztotta kicsit a CBR-t, aztán kiröhögte a haveromat h rámutattot "beszartá!" és vigyorgott... jah és nagyon dekorativ nénik is voltak, majd lehet tolok képet is de olyat kell amin nem nagyon vagyok rajta mert van egy fejem
http://www.jb-tech.hu

Itt van kontakt, én telefonon egyeztettem mindent, kb. másfél hét alatt a kapuban átvettem 25e pénzért!
Helló!
Hol tudnák egy 125-ös Rx-be dugót/gyűrűt rendelni? Már egy halom linket átnéztem de sehol nem találtam, csak láncot meg lánckereket......
és az kb mennyi? egy ien rx-nél
kérésre tudjuk vállalni a forgalombahelyezést
olyat estleg nem csináltok h forgalomba is helyezitek?
Oo akkor tőletek vettük miis....nemsokára átlesz alakítva supermoto-nak....naon zúzda
91 van ütve bele
Nagyon max a 90! De ha megnézed a telószárat vagy a féknyerget kibontod, esetleg az első lánckerék mögött a blokkot, könnyen megtudod nézni, hiszen bele van ütve a szám!
Mielőtt átmegy gúnyos beszélgetésbe ez az egész, keressél rá, nézzél utána!
am csetényi vagy? mert ha igen akkor az enyém is onnan van
a végén már 82 es lesz...
mivan pajtás mi ez az éjjeli élet bazd+ :D gyere mán rendes időbe msnre a kva szádat megcsapkodom má
Ne haragudj, de a 89es modelleket szerelték ezzel a fajta rotax123as blokkal, a piros kerékaggyal, stb...