Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt már havazik!Délután hánykörül jönnél?Csak ,hogy hogyan készüljünk.
csövi.itt még csak eső volt.
Ha hó jóreggelt!
köhmm...csak nem AZ a progi? na figyu holnap ebéd után átugrok és megcsináljuk a gépedet ok?aztán ha gondolod eljöhetsz velem az airbrush-os sráchoz is.most csak beszélek vele
heh.látod.azt még nekünk szól be az indy hogy milyen ocsmányak vagyunk.
ehun vagyok-e.apám cégének cégesnapja volt.azon voltam egész nap.nem volt valami nagy szám mert esett az eső .amúgy lehet egész jó lett volna
onnan h 2005ig csak Minarelli AM blokkok vannak az RSekbe.utána kerültek bele egészen mostanáig (és még ki tudja meddig) a spanyol Derbi blokkjai
Oks. Jó éjt.
Na én sajna megyek a kisasszony már fáradt a nagy meg hát öhm..... tözes!Ha dhfear-ral összefutsz mond meg neki ,hogy kerestem.A csavargós mindenit. Jóéjt
Noss akor ahogy írtam korábban hogy a csokit és a virágot hova kérem!
Nem, 94-es, mikor vettem is azt mondták... Ez még a kockalámpás, am5-ös, extrema. Ez a szebbik féllengővillás, csak a csúnya gyári festés nélkül!
Noss ehez a számhoz 94-est ozott ki ,de a tied nem 98 -as?
Rendben van, előre is köszi...
Ez már az ujabbik alváz szám megpróbálom megnézni ez mikori.Van egy alkatrész rendelő progi ottszoktam utánna nézni szám alapján melyik mikori ,de sajna nemmindegyiket ismeri fel.
Mi az évjárat?
Látom a jövőt!Látom ,hogy nemsokára vizsgázol látom ,hogy tanulsz.látom ,hogy nemsokára motorozol és talán RS talira is elmész.Egyenlőre most csak eztlátom!
Nekem is van hasonló story-m, elég hányinger az biztos. Elkeserítő... fúj.
Pedig sajna igaz.
aprilia HP DGM 53325 EST 02 on
HP *07004188*

Motor és alvázszám, mit látsz belőle Gedeon?
Az agyam eldobom tőletek, baszki titeket nem szabad egyedül hagyni Indyvel, ez a segbeb..szós story is... pfff.....
Szeva
Na elpályázok a csemetét bealtatni...az asszonynak már hullik a haja
Te ügye az RS talin lessz szépség verseny?Az ocsmány kategóriában én nyerek!