Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok az rs-en a hátsó féket be húzom akkor fura kattogó hangot ad ki szerintetek miért lehet? néztem az olajat kb a minimum alatt van egy kicsivel vagy a fékbetétem lenne el koppva?
Az még mondhatni baráti árnak! Nagymotoros haver mondta h ő egyszer felragasztotta fékbetétragasztóval a 900 as kawáján és azt mondta h jó volt....
Én inkább maradok annál hogy veszek bele
Nekem is cserélni kellett az elsőt, de én 2500ból megúsztam, pedig Top Racing betét.
khm-khm...csak ésszel
Jó éjt neked is !
Remélem
Jó éjt.
Heej, komoly lesz ez a tali, nem Norbi fiam?!
Hű, akkor tudunk konzultálni személyesen is az RS oldalról, hm, lehet viszek majd kamerát is, hogy ez a tali legyen a nyitóoldalon!
Én is oda gondoltam !
Nem jártam még az Rs el Karcagon
Hm, ha hívom a srácot innen, akkor már van 2 extremás, bazz, tele leszünk gömbölyű Rs-kékkel, de nem baj!
ó, hát jó lesz Debrecen nem?
Még szép! Csak akkor helyileg és időpontilag úgy kell megbeszélni h kb mindenkinek ok legyen! Azért 26 ezer km ert senkinek ne keljen mennie!
nem motoroztal te vmelyiknap karcagon?
Balogh Sanyit nem ismered véletlenül?
Na takk, csak éppen felvetjük a témát és már ennyi a jelentkező? Akkor jövőhónapba toljuk srácok, megpróbálom ezt a 3 RS fickót összeszedni... ti szedjetek össze akit csak tudtok!
aha anyit mondok nem bántad volna meg igaz voltak ksieb bajai de nagyon jol birta.
most jelenleg full tuning és kissebb átalakitásokon esik át most egyenlöre mint rses kivontam magam a forgalombol de nemsokáig...
Sziasztok srácok!
Én is benne lennék az Rs taliban ha meghívtok
Meg van még 1 haverom neki is van egy Rs-e.:)
Neki az újabb van a 2006os nekem meg még a gömbölyű:)
Akkor még nem voltak komoly szándékaim csak neten nézegettem....
Mostmár megvan ez május 19 óta
meg akartad venni és hogyhogy nem veted meg? tán nem teccett?
Oké
Hajjak éhen, mikor még ott tartottam, hogy Rs-t akarok venni e Te Rs edet is néztem hírdetésben
Majd kérdezz már rá légyszives ha neki esetleg nemkell! Meg hogy milyen Rs hez mert ugye ha régebbi vagy újabb mint az enyém akkor nembiztos h jó bele! Meg h milyen és esetleg mennyibe Jól rászáltam...mint vmi keselyű xD
csinálhatnátok rs talit abba benne lennék én is hajdu bihari vok